Recenzja książki Wasz Piękny Ślub

wtorek, 15 listopada 2016
Książka "Wasz piękny ślub" autorstwa Karoliny Waltz i Magdaleny Piechoty, to już druga publikacja tych autorek, po książce Bridele Style. "Wasz piękny ślub" łączy w sobie wszystko to, co lubię najbardziej, a mianowicie przepiękne zdjęcia, z których Bridelle jest już znane od lat, niezwykle przydatne ślubne porady, dzięki którym organizacja ślubu będzie "bułką z masłem", a także realizm przemawiający z relacji z polskich ślubów. To książka, która wprowadzi was w świat ślubnych przygotowań, a tym którzy ten wielki dzień mają już za sobą, przypomni jego magię :)

Co znajdziemy w książce?

Książka składa się z sześciu rozdziałów - Moje wielkie wiejskie wesele, Współczesny róż, Wiatr we włosach, Bliżej natury, Cały ten róż i W tym szaleństwie jest metoda. Każdy z nich, zawiera przepiękną stylizowaną sesję ślubną, zgodną z tematyką rozdziału, ślubne inspiracje, porady konsultanta ślubnego Dariusza Zwadowskiego oraz cztery relacje z polskich ślubów. Każdy ze ślubów opisany jest krok po kroku, począwszy od miejsca, poprzez szczegóły dotyczące dekoracji, na stylizacji Panny Młodej skończywszy. Co więcej, w książce "Wasz piękny ślub", znajdziemy wiele porad m.in. o tym jak zaoszczędzić na swoim ślubie. 


Dlaczego warto ją kupić?

Bez dwóch zdań, książka "Wasz piękny ślub" to pozycja, która powinna znaleźć się na waszej półce. Dlaczego? Po pierwsze jest to komendium wiedzy dla każdej przyszłej Panny Młodej. Porady zawarte w książce, to nie są informacje, które możemy przeczytać wszędzie. Są one poparte wieloletnim doświadczeniem autorek książki, jak i ekspertów, którzy dzielą się w niej swoją wiedzą. Po drugie, dzięki książce możemy być gościem na 24 polskich ślubach, które zostały wybrane spośród wielu zgłoszeń, jako te, które najlepiej przedstawiają daną stylistkę i są kopalnią inspiracji. Każdy z nich jest bardzo dokładnie opisany, dowiadujemy się gdzie i kiedy dany ślub został zorganizowany, jak poszczególne weselne elementy wyglądały, a nawet zawiera cytaty Par Młodych. Nie możemy również zapomnieć o tym, że na ponad 300 stronach książki, znajdziemy wiele niesamowitych ślubnych zdjęć, które każde według mnie jest małym dziełem sztuki. Podsumowując, książka "Wasz piękny ślub" łączy przyjemne z pożytecznym - przepiękne sesje ślubne i niezwykle użyteczne porady ślubne, które każdej Parze Młodej pomogą w organizacji ślubu.


Jaka jest jej cena?

Cena regularna: 59,99zł Ale teraz możecie skorzystać z 10% promocji i kupić ją już za 53,99zł!

Gdzie można ją kupić?

Książkę możemy kupić w największej i najbardziej rozpoznawalnej sieci dystrybucji w Polsce, a mianowicie w Empiku! Zapraszam Was do zakupów TUTAJ


Konkurs

Dzięki uprzejmości Bridelle, mamy dla was jeden egzemplarz książki "Wasz piękny ślub", który możecie wygrać w Konkursie :)
Wystarczy, że do 27.11, napiszecie w komentarzu pod postem na blogu lub pod postem na Facebooku albo wyślecie maila, na adres szalonapannamloda@gmail.com, z odpowiedzią na pytanie:

Jak wyglądałby Wasz wymarzony ślub? 

Powodzenia! :)

4 komentarze

 1. Mój wymarzony ślub odbędzie się już w październiku! Będzie to skromna ceremonia w małym kościółku na Pomorzu w towarzystwie tylko najbliższej rodziny. Bardzo zależy nam, aby nasza rodzina czuła, że ich obecność w tym dniu jest dla nas bardzo ważna, dlatego moja siostra zaśpiewa psalm, bracia odczytają czytania, a malutka bratanica przyszłego męża poda nam obrączki. Kiedy będziemy wychodzić z kościoła, goście otoczą nas specjalnie przygotowanymi bańkami mydlanymi, będzie wyglądać o wiele piękniej niż ryż lub monety. Nie planujemy tradycyjnego wesela, a jedynie małe przyjęcie w skromnej, nadmorskiej restauracji. Oczywiście nie może zabraknąć polaroidu i księgi gości, w którą przybyli będą wpisywać swoje życzenia i małżeńskie rady. Chcę urządzić także słodki kącik z fontanną czekoladową oraz uroczymi babeczkami z kremem. Kulminacyjnym momentem wieczoru będą nasze podziękowania dla rodziców w formie pokazu zdjęć, przywołujących miłe wspomnienia oraz koszy z podarkami. Oczywiście ważna jet także oprawa każdego z tych elementów, w czym bez wątpienia pomogłaby mi książka Bridelle. Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mój wymarzony ślub odbywa się... w tego Sylwestra ;) bierzemy z Ukochanym ślub cywilny i tak jak sobie wymarzyliśmy będą z nami najbliżsi. Wynajęty, mały, przytulny lokal pod lasem, w klimacie drewnianej chatki w głębi lasu, domowe, pyszne dania wszystko to, co kojarzy nam się właśnie z domem rodzinnym i wymarzonym własnym domkiem :) sceneria zimowa, ponieważ oboje urodziliśmy się w tym wyjątkowym czasie - gdyby tylko jeszcze spadł śnieg byłoby idealnie jak w bajce! :)
  A ślub kościelny...? Też będzie - za niecałe 2 lata ;) wtedy będzie nam towarzyszyło lato, dużo kwiatów w pięknych, pastelowych kolorach, bieli, a przede wszystkim rodzina i znajomi, którzy byli świadkami naszej rodzącej się miłości, a zaczęła się ona właśnie latem :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna jest ta książka rzeczywiście. Wiele fajnych i przydanych porad przed ślubem. Dostałam ją sama w prezencie przed swoim ślubem, a teraz planuję kupić tę książkę kuzynce, która się właśnie zaręczyła :P

  OdpowiedzUsuń