Weselne pudełeczka

Nie wiem czy zauważyliście, ale pudełeczka grają dość ważną rolę, zarówno podczas ceremonii w kościele, czy USC, jak i podczas wesela. Można wykorzystać je na wiele sposobów, są niezwykle urocze, a przy tym użyteczne. Możemy wykonać je samodzielnie, jak i kupić gotowe. Jednym słowem, jest milion sposobów na wykorzystanie pudełek na naszym weselu :)

Fot. Pudełkowo

1. Pudełko na koperty

Chyba najpopularniejsze ślubne pudełko. Z reguły Pary Młode dostają od swoich gości, koperty z pieniędzmi, które trzeba gdzieś włożyć. Dawanie kopert "do ręki", przez wielu może być potraktowane jako nieeleganckie, dlatego ładne pudełko na koperty, jest mile widziane na każdym weselu.

Fot. Pudełkowo

2. Pudełko z zaproszeniem

Chcecie wyróżnić swoich Rodziców lub Świadków specjalnym zaproszeniem? Idealne do tego celu będzie pudełko, do którego włóżmy zaproszenie oraz inne specjalne dodatki.

Fot. Pudełkowo

3. Pudełko na obrączki

Kolejna bardzo popularna forma pudełeczka. Większość Par Młodych, chce wyeksponować obrączki, a idealnym na to sposobem jest ozdobne pudełeczko np. z bardzo popularnym ostatnio mchem!

Fot. Pudełkowo

4. Pudełko na prezenciki dla gości

Pudełeczka na prezenciki dla gości, to chyba najpopularniejsza forma pakowania dla nich prezentów. Możemy umieścić w nim wszystko, od migdałów po czekoladki, skończywszy na foremkach do ciastek. Często łączy się je z winietkami, albo z podziękowaniami dla gości.

Fot. Pudełkowo

5. Pudełko na podziękowania dla Rodziców

Pary Młode chcą na swoim weselu wyróżnić swoich Rodziców, dlatego prześcigają się w pomysłach na podziękowania. Zapominają o tradycji, a mianowicie pudełkach, w których możemy umieścić najróżniejsze prezenty np. zdjęcia z dzieciństwa, czy inne sentymentalne rzeczy.

Fot. Pudełkowo

6. Pudełko na pamiątki

Jak powszechnie wiadomo, ślub to jeden z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu. Dlatego też, miło jest zatrzymać z niego jakieś pamiątki np. welon, winietki, zdjęcia, czy ususzone kwiaty (podobno przynoszą nieszczęście, ale nie każdy w to wierzy :)

Fot. Pudełkowo
Wszystkie pudełeczka do kupienia TUTAJ :)
Copyright © Szalona Panna Młoda , Blogger