Inspiracje z wesel gwiazd

Wesela gwiazd, często przypominają bajkę. Śluby Kim Kardashian, czy innych celebrytów, czasami przyprawiają o ciarki. Po pierwsze dlatego, że są bajeczne, a po drugie, że kwoty na nie wydawane, powalają na kolana. Postanowiłam przygotować dla was listę rzeczy, które na pewno spotkacie na każdym wystawnym weselu, a które możecie przemycić na swoje imprezy.


Fot. Photo by photo-nic.co.uk nic on Unsplash

1. Lód

Według konsultantów ślubnych, organizujących wesela gwiazd, lód potęguje aurę luksusu i stwarza niesamowite pierwsze wrażenie. W związku z tym, tak często wybierany jest przez celebrytów. Opcji na jego wykorzystanie jest wiele, od barów z owocami morza na bryłach lodu, po naukę rzeźbienia w lodzie, skończywszy na "tradycyjnych" rzeźbach z lodu. 
Cena: jednej rzeźby od 600zł

2. Niesamowity tort weselny

Tort weselny to rzecz, na którą bogate Pary zwracają największą uwagę. Ogromne torty, które przyciągają uwagę, a czasami zapierają dech w piersiach, to już standard na weselach gwiazd. Szczerze powiedziawszy polscy cukiernicy nie ustępują tym zza Oceanu, więc jest duża szansa, że wasz tort mimo, że będzie mniejszy, będzie równie oryginalny.

3. Nieoczekiwana rozrywka

To co goście lubią najbardziej, czyli nieoczekiwane atrakcje. Wesele gwiazd nie odbędzie się bez atrakcji, której goście się nie spodziewali. Najczęściej są to występy zaprzyjaźnionych piosenkarzy, orkiestry symfonicznej, czy coraz popularniejsze… występy pływaczek synchronicznych  Jako, że my nie jesteśmy gwiazdami z pierwszych stron gazet, nie będziemy mogli pozwolić sobie, na takie ekstrawaganckie atrakcjie, w związku z tym pozostaje nam kreatywne myślenie i pomysłowość :)

4. Wesele Unplugged

Jako, że gwiazdy dbają o swoją prywatność (a przynajmniej większość z nich), na ich weselach obowiązuje zakaz publikowania zdjęć w sieci. Jeżeli wy też jesteście zdania, że zdjęcia z waszego wesela, nie powinny być na bieżąco publikowane na Facebooku, czy Instagramie, ustawcie znaki z informację, że prosicie gości, aby zdjęcia z waszego wesela zachowali dla siebie i nie publikowali ich w sieci.

5. Ściana z kwiatów

Od ślubu Kim Kardashian z Kanye Westem, ściany z kwiatów stały się weselnym must have. Wyglądają przepięknie i można je użyć na kilka sposobów podczas ślubu i wesela. Nie są one również czymś nieosiągalnym, ponieważ coraz częściej pojawiają się na polskich weselach. Tańszą alternatywą dla ściany ze świeżych kwiatów, jest na pewno bardziej wytrzymała ściana z kwiatów sztucznych, czy z kwiatów z papieru.

6. Oryginalne wejście

Gwiazdy chcą, aby już od wejścia goście, wiedzieli, że przenoszą się do innego świata. Dlatego też, "wejście" na ich wesele jest dekorowane z wielką pieczołowitością i dbałością. Jest to na pewno coś co wy również możecie w łatwy sposób wykorzystać na swoim weselach. Postawcie przy wejściu tablicę z powitaniem gości, przyozdobioną kwiatami i świecami, a na pewno będzie to coś co przyciągnie uwagę wszystkich.

7. Ekstrawagancki Candy Bar

Candy Bary są już weselną tradycją i możemy je spotkać na większości polskich, jak i zagranicznych wesel. Jednak Candy Bary gwiazd to małe dzieła sztuki. Każdy szczegół od dekoracji po wybór słodkości jest przemyślany. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wasze Candy Bary też takie były. Należy je dobrze przemyśleć i zgrać dekoratora z cukiernikiem.
Copyright © Szalona Panna Młoda , Blogger