Fajne akcesoria na wieczór panieński

Nie wiem jak wam, ale mi do niedawna wieczór panieński kojarzył się z akcesoriami w kształcie męskiego przyrodzenia, różkami i szarfami. Powiem szczerze, że nie jestem fanką takich gadżetów i uprzedzę wasze komentarze nie, nie jestem sztywniarą :) Po prostu uważam, że powinniśmy być bardziej kreatywne i nie decydować się na "oklepane" akcesoria dostępne w każdym sklepie, które bardzo często przekraczają granicę dobrego smaku :)

Fot. Photo by Pineapple Supply Co. on Unsplash

1. Zmywalne tatuaże

Według mnie najlepszy gadżet, który na pewno będzie obecny na moim wieczorze panieńskim. Mimo, że nigdy nie byłam fanką zmywalnych tatuaże, te wyjątkowo przypadły mi do gustu. Panna Młoda ma tatuaż z napisem "Bride", czy "Bride to be", natomiast pozostałe dziewczyny mają kilka opcji, takich jak "Team Bride", "Bride Tribe", czy "Bride squad". Do kupienia np. TUTAJ.
Cena: 98zł za 16 sztuk

2. Bransoletki VIP

Gdy nie przemawiają do was zmywalne tatuaże, ten gadżet na pewno przypadnie wam do gustu. Bransoletki, przypominające te z festiwalów muzycznych, będą świetną pamiątką dla Panny Młodej, jak i zaproszonych gości. Do kupienia np. TUTAJ.
Cena: 11,40zł

3. Korona

Wieczór panieński to chyba jedyna okazja, na którą bezkarnie możemy założyć koronę :) Opcji jest wiele i zdecydowana większość nie jest kiczowata i można powiedzieć, że jest marzeniem każdej małej księżniczki w ciele przyszłej Panny Młodej. Do kupienia np. TUTAJ.
Cena: od 69zł

4. Korona z kwiatów

Alternatywa dla tradycyjnej korony, idealna, gdy organizujemy wieczór panieński na łonie natury. Korona z kwiatów wygląda przepięknie i na pewno Panna Młoda, jak i jej koleżanki będą wyglądać przepięknie. Do kupienia np. TUTAJ.
Cena: od 90zł

5. Opaski dla gości

Świetny gadżet w szczególności  gdy organizujecie modny ostatnio wieczór panieński w stylu pin up girl. Personalizowane opaski na włosy dla wszystkich gości i Panny Młodej to świetny pomysł. Do kupienia np. TUTAJ.
Cena: 5,59zł

6. Szarfa

Często postrzegana jako "wiocha" i gadżet, na który nie powinniśmy się decydować. Nie zgodzę się z tym, bo jest wiele szarf, które wyglądają pięknie i są na pewno dobrą pamiątką. Do kupienia np. TUTAJ.
Cena: od 20zł 

7. Lusterka

Jak powszechnie wiadomo, kobiety uwielbiają przeglądać się w lustrach. Sprawdzają swój look, albo poprawiają makijaż. W związku z tym, małe spersonalizowane lusterka, z imieniem gościa i datą wieczoru panieńskiego, będą świetnym gadżetem. Do kupienie np. TUTAJ
Cena: 28,29zł

Copyright © Szalona Panna Młoda , Blogger