7 ponadczasowych trendów ślubnych

Trendy ślubne przychodzą i odchodzą, mody ślubne są, a zaraz ich nie ma, ale są rzeczy, które nigdy nie przestają być modne i nie odchodzą w zapomnienie. Bardzo często na moim blogu, jak i na innych, widujecie wpisy typu "Trendy na rok …", "Nowość w branży ślubnej" i wiele innych. Pary Młode, tak jak i firmy zajmujące się organizacją wesel, nieustannie gonią za czymś nowym i niepowtarzalnym. Jednak z łatwością możemy wskazać rzeczy, które są ponadczasowo modne i na które w ciemno możecie postawić.

Fot. Photo by Scott Webb on Unsplash

1. Elegancja

Nie wiem jak wam, ale mi wesela nieodłącznie kojarzą się z elegancko ubranymi gośćmi weselnymi. Mężczyźni w dobrze skrojonych garniturach oraz kobiety wystylizowane w najlepsze sukienki. Co prawda ostatnio, gdy ogólnie panuje moda na "luźny" styl, często zapominamy o tym, że wesele to jednak elegancka impreza, na którą powinniśmy ubrać się schludnie.

2. Biała suknia ślubna

Biała suknia ślubna (i nie chodzi tu o konkretny odcień bieli) to chyba najbardziej ponadczasowy symbol ślubny. Kobieta w białej sukni nieodłącznie kojarzy nam się z tym wielkim dniem. W związku z tym, jakiej sukni nie wybierzecie, o jakim kroju ona nie będzie, zawsze będzie modna!

3. Koronki

Koronki nigdy nie wychodzą z mody i zawsze będą one odzwierciedlać ślubną ponadczasowość. Na ich wykorzystanie na ślubie i weselu jest wiele sposobów, od sukni ślubnej, po aplikacje na torcie skończywszy na dekoracjach.

4. Długie stoły

Na przestrzeni lat, były już różne mody na ustawienie weselnych stołów. Przez kilka lat królowały stoły okrągłe, następnie mieszane stoły okrągłe z kwadratowymi, potem kwadratowe, generalnie był tego dużo. Jednak długie prostokątne stoły to rozwiązanie ponadczasowe, znane w kulturze od dawien dawna, które znowu powraca do łask i nigdy nie będzie źle widziane.

5. Biały tort

Pary Młody, jak i ich cukiernicy, dosłownie prześcigają się w pomysłach na torty weselne. Do niedawna modne były torty bogato zdobione kwiatami, a od kilku sezonów ślubnych jest szał na Naked Cake. Jednak, gdy nie macie pomysłu na tort weselny, postawcie na klasykę, czyli biel! Możecie przełamać go jakąś dekoracją lub cake topperem na jego szczycie.

6. Piwonie

Mam wrażenie, że jakiej Panny Młodej nie zapytam, jakie kwiaty chciałaby mieć na swoim ślubie, odpowie - piwonie. Są to przepiękne kwiaty, marzenie wielu Panien Młodych, które wyglądają niesamowicie w kompozycjach kwiatowych. Szczególnie polecane Parom Młodym, biorącym śluby od maja do czerwca, gdy notuje się sezon na te kwiaty.

7. Monogram Pary Młodej

Wiele Par Młodych, chce w jakiś sposób zaznaczyć, że jest to ICH ślub. Idealnym na to sposobem jest monogram z imionami Pary Młodej, który nigdy nie jest faux pass i zawsze jest trendy. Można go wykorzystać na wiele sposobów od umieszczenia go na prezencikach dla gości po wyświetlenie go w formie GOBO na weselu. 


Copyright © Szalona Panna Młoda , Blogger