Co twój bukiet ślubny, mówi o Tobie?

Nie wiem jak wy wybierałyście swój bukiet ślubny, ale ja zdecydowałam się na kwiaty, które po prostu bardzo mi się podobały i które według mnie będą idealnie komponować się z moją wizją wesela. Spotkałam się także z Pannami Młodymi, które do tej kwestii przywiązywały większą wagę i kierowały się symboliką kwiatów. Według mnie nie ma potrzeby popadać w paranoje, ale jeżeli spontanicznie zdecydowałyście się na konkretny rodzaj kwiatów i chcecie wiedzieć co one oznaczają, ten post jest dla was :)


Fot. Photo by Andrew Neel on Unsplash

Róże

Jesteś tradycjonalistką i dlatego zdecydowałaś się na najbardziej klasyczne kwiaty z możliwych. Według symboliki kwiatów nie polecam wam jedynie róż w kolorze żółtym, ponieważ oznaczają negatywne emocje, w tym zazdrość.

Sukulenty

Niekwestionowany hit ostatnich sezonów ślubnych, jednoznacznie mówi, że podążasz za trendami i jesteś modną Panną Młodą. Nie boisz się także iść pod prąd i być oryginalną w tym co robisz.

Piwonie

Wybór tych kwiatów do bukietu ślubnego, mówi tylko jedno: jesteś stuprocentową romantyczką! Jesteś również osobą o wielkim sercu, stałą w uczuciach. 

Tulipany

Lubisz ryzyko! Tulipany dzięki swojej kolorowej naturze, dają jasny przekaz, że nie boisz się zaryzykować i masz bardzo barwną osobowość. Co więcej, jesteś wolnym duchem, którego trudno zatrzymać.

Słoneczniki

Kochasz naturę. Chcesz także, aby wszyscy goście na twoim weselu czuli się swobodnie i niczym się nie stresowali  Jesteś ciepłą, miłą i wesołą osobą.

Kalie

Jesteś nowoczesną Panną Młodą, która chce zerwać ze ślubną tradycją. Twoje wesele ma być eleganckie i dostojne. Kochasz piękne rzeczy i lubisz, gdy ludzie cię podziwiają.

Hortensje

Jesteś po prostu fajna i wyluzowana :) Hortensje często występują na weselach w stylu rustykalnym, na których Pary Młode stawiają na prostotę i dobrą zabawę. To jest także twoja dewiza, masz złote serce i zawsze chcesz, aby gościom nic nie brakowało na twoich imprezach.

Konwalie

Można powiedzieć, że jesteś trochę nieśmiałą miłośniczką natury, która jest szaleńczo zakochana w swoim Narzeczonym  Gratuluje wyboru, ponieważ konwalie jednogłośnie uznaje się za bardzo szczęśliwe kwiaty, zwłaszcza dla tych urodzonych pod znakiem Raka.

A Wy na jakie kwiaty się zdecydowałyście?

Copyright © Szalona Panna Młoda , Blogger