Kwiaty weselne a osobowość Panny Młodej

Niestety nie jestem florystką, a moją znajomość kwiatów można scharakteryzować jako podstawową, postanowiłam jednak przygotować dla was zestawienie kwiatów w połączeniu z osobowością Panny Młodej. Oczywiście to, że zdecydowaliście się na kwiaty, które w teorii nie odpowiadają waszej osobowości, nie oznacza, że musicie z nich rezygnować! Ale zawsze możecie skonfrontować wasze wybory z "psychologią kwiatów" :)


Fot. Photo by Sweet Ice Cream Photography on Unsplash

Wrażliwa Panna Młoda

Jeżeli jesteś słodką romantyczką, która kocha czytać romanse i jest niezwykle wrażliwa i sentymentalna, kwiaty na twoim weselu również powinny to odzwierciedlać! Poleca się maki, które symbolizują szczęśliwe małżeństwo, a także lawendę oznaczającą oddanie i miłość. Złym wyborem nie będą także dalie - symbolizujące serdeczność i uprzejmość.

Roześmiana Panna Młoda

Uwielbiasz się śmiać i robić żarty wszystkim na około? Idealne dla ciebie będą kolorowe gerbery, a także słoneczniki, które nadadzą uroczystości frywolnego charakteru. 

Panna Młoda DIY

Wszystko na swój ślub robisz samodzielnie, masz talent jeżeli chodzi o robótki ręczne, a do tego zawsze chciałaś mieć własną kwiaciarnie? Jeżeli tak, pewnie postawiłaś sobie za punkt honoru, że sama przygotujesz swój bukiet ślubny. Idealne do tego będą chabry, gipsówka, czy czarnuszka. Bardzo dobrze sprawdzą się również hortensje. 

Podróżniczka

Kochasz podróże i wyzwania nie są ci obce? Zwiedziłaś już pół świata, a motywem przewodnim wesela są właśnie podróże? Twój bukiet ślubny może stać się pamiątką z niezapomnianych eskapad. Tulipany prosto z weekendu w Amsterdamie, lawenda z Prowansji, czy egzotyczne storczyki, będę przypominać o dalekich podróżach.

Trendsetterka

Jesteś na bieżąco z trendami w modzie i chcesz, aby twój ślub także nie odbiegał od tego co popularne w danym sezonie? Jeżeli tak polecam ci polne kwiaty oraz sukulenty, które w tym sezonie będą królowały w dekoracjach ślubnych.

A Wy jakie kwiaty wybraliście na Wasze wesele?
Copyright © Szalona Panna Młoda , Blogger