Co suknia ślubna mówi o Tobie?

Suknia ślubna wybrana? Jesteś z niej mniej lub bardziej zadowolona? Świetnie! Teraz możesz dowiedzieć się co twój wybór mówi o tobie. Myślę, że większość Panien Młodych udając się do salonu sukien ślubnych, z mniej lub bardziej uzasadnionych pobudek, decyduje się na konkretny model sukni ślubnej. Ja, zdecydowałam się na dany krój i kolor sukni ślubnej, bo po prostu mi się podobał. Specjalnie nie analizowałam swojej sylwetki i nie odnosiłam jej do porad prosto z branżowych magazynów ślubnych. 

Co suknia ślubna mówi o Tobie?
Fot. dressinloveweddings.com

Linia "A"

Najczęściej wybierany przez Panny Młode, krój sukni ślubnej. Jesteś tradycjonalistką, ale oczywiście nie oznacza to, że twój styl jest nudny. Zawsze znajdziesz sposób żeby się wyróżnić np. poprzez ozdobny pas do sukni, kolorowe buty, koronki, czy aplikacje kwiatowe. Twój styl wesela, można określić jako klasyczną elegancje, dominować będą odcienie bieli, czy różu z delikatnymi akcentami z kryształków, czy brokatu.

Balowa

Widać, że w dzieciństwie byłaś fanką bajek Disneya i od zawsze marzyłaś, aby w dniu ślubu stać się chodź na jeden dzień księżniczką. Jesteś romantyczką, która w dniu ślubu chce być w centrum uwagi. Styl twojego wesela będzie dokładnie odzwierciedlać twoją osobowość, a mianowicie, dominować będą bogate kompozycje kwiatowe (pewnie z piwonii i róż), przeplatające się z blaskiem świec.

Prosta

Jesteś Panną Młodą, która nie podąża za trendami, ma swój styl i najlepiej wie, w czym dobrze wygląda. Do wesela podchodzisz na luzie, wychodzisz z założenia, że nie trzeba z niego robić dużego wydarzenia, ważne abyście wy jaki i goście się dobrze bawili. A twój styl wesela? Boho bez dwóch zdań. Ślub na łonie natury, polne kwiaty, drewno, czy niezobowiązujące stroje gości to właśnie to, co chcesz zobaczyć na swoim weselu.

Syrena

Jesteś Panna Młodą w stylu glamour. Bije od ciebie pewność siebie, nie boisz się w dniu ślubu podkreślić swoich krągłości! Tak trzymaj! Styl twojego wesela można określić jednym słowem - przepych. Chcesz aby twoje wesele było wydarzeniem sezonu, wychodzisz z założenia, że ślub jest tylko raz w życiu i nie można na nim oszczędzać. Na twoim weselu pojawi się wiele atrakcji, a  każdy jego szczegół będzie w pełni dopracowany.Copyright © Szalona Panna Młoda , Blogger