To już rok !

piątek, 4 grudnia 2015
Muszę przyznać, że gdy zaczynałam pisać tego bloga, w zeszłym roku, nie spodziewałam się, że kiedyś będę świętować jego pierwsze urodziny. Stał się on moim największym hobby i poświęcam mu każdą wolną chwilę. Mogę wam zdradzić, że przez bardzo długi okres, blog Szalonej Panny Młodej był tajemnicą i nikt z moich znajomych, ani rodziny nie wiedział, że należy on do mnie, nawet Narzeczony dowiedział się o nim długo po pierwszym poście :) Do tej pory pamiętam pierwsze lajki na Facebooku i w jakim byłam szoku, że ktokolwiek chce czytać to co piszę!
Ale największe podziękowania należą się Wam - czytelnikom, bo bez Was blog by nie istniał. Ponad 9500 fanów na Facebooku i grono stałych czytelników to dla mnie największa nagroda.
Nie będę zanudzać Was statystykami bloga, bo nie o to tu chodzi, ale z okazji urodzin, przygotowałam dla Was listę 10 najpopularniejszych postów mijającego roku :)

Fot. funmozar.com
Pamiętajcie także, że gdy macie jakieś uwagi co do prowadzenia Szalonej Panny Młodej, albo pytania, czy pomysły na nowe posty, piszcie na: szalonapannamloda@gmail.com, wasze zdanie jest dla mnie bardzo cenne:))

A oto lista 10 najpopularniejszych postów:

Prześlij komentarz