Motyw przewodni wesela: Gwiezdne Wojny

piątek, 18 grudnia 2015
To co ostatnio dzieje się w związku z premierą nowej części Gwiezdnych Wojen, można określić jednym słowem HISTERIA! Co prawda, nie jestem fanką Gwiezdnych Wojen, natomiast mój Narzeczony jak najbardziej! W związku z tym kolejny post z cyklu Motyw przewodni wesela będzie poświęcony Gwiezdnym Wojnom :)


Fot. Pinterest

Kolory

Nie będę za bardzo odkrywcza, gdy stwierdzę, że idealnymi kolorami przy motywie przewodnim Gwiezdnych Wojen będzie granat, czerń, biel, srebro, czy złoto. 

Fot. Pinterest

Dekoracje 

W przypadku tego motywu przewodniego musimy zdecydować się, czy idziemy na całość i wszystkie dekoracje mają być związane z motywem Gwiezdnych Wojen, czy ma on być tylko dodatkiem.
- miecz świetlny - nawet mi jako laikowi, miecze świetlne nieodłącznie kojarzą się z sagą Gwiezdne Wojny, można je wykorzystać jako dekorację na stołach gości, czy przy zdjęciach ślubnych, można kupić je np. TUTAJ,

Fot. Pinterest
- figurki - jeżeli jesteście miłośnikami Gwiezdnych Wojen i zbieracie figurki, możecie wykorzystać je przy dekoracji sali weselnej, jak i stołów gości, do kupienia np. TUTAJ,

Fot. Pinterest
- balony - jako, że balony wracają do łask, nic nie stoi na przeszkodzie, aby stały się one formą dekoracji weselnej, mogą to być np. balony foliowe na hel, w kształcie bohaterów z Gwiezdnych Wojen, do kupienia np. TUTAJ

Papeteria

Tak jak to bywa w przypadku motywów przewodnich, wszystko musi być spójne. Tym razem nie jest inaczej i zaproszenia, jak i papeteria ślubna również powinna być związana z Gwiezdnymi Wojnami.
- zaproszenia - możemy zaprojektować je według własnego projektu, jak i kupić gotowe TUTAJ,

Fot. Soap Bubble
- winietki

Fot. Pinterest
- numery stołów - najlepszym pomysłem, będzie oznaczenie poszczególnych stołów, bohaterami z Gwiezdnych Wojen,

Fot. Pineterst

Tort

Fot. Pinterest

Candy Bar

Fot. Pinterest

Księga gości

Tak jak wszystkie elementy, księga gości również powinna być spójna z motywem przewodnim Gwiezdnych Wojen. Co prawda w żadnym polskim sklepie nie udało mi się znaleźć takiej księgi gości, ale na ratunek przychodzi nam etsy.com, które wysyłają do Polski, można kupić je np. TUTAJ.

Fot. etsy.com

Stroje

Jak szaleć to szaleć! Jeżeli decydujemy się na motyw przewodni związany z sagą Gwiezdne Wojny, nie może zabraknąć na nim szturmowców, Lorda Vadera, czy dziewczynek sypiących kwiaty w strojach Księżniczki Lei. W tym celu możemy skorzystać z wypożyczalni strojów albo kupić niezbędne akcesoria np. TUTAJ.

Fot. Pinterest

Prześlij komentarz