Moje poszukiwania butów ślubnych

Kolejny wpis z relacją z moich przygotowań ślubnych, tym razem opiszą wam jak znalazłam wymarzone buty ślubne :) Na wstępie zaznaczę, że już dawno założyłam sobie, że na butach ślubnych nie będę oszczędzać, dlatego też mój pierwszy wybór padł na dobrze znane każdej fashionistce Louboutiny. Chciałam mieć praktyczne buty, które będę mogła jeszcze wykorzystać po ślubie. Jednak po paru niepochlebnych opiniach dziewczyn, które miały te buty w dniu ślubu, a także po zmianie koncepcji (nie chciałam już wysokich szpilek, a raczej niższe buty) postanowiłam poszukać alternatyw. Daleko nie musiałam szukać, ponieważ moje wymarzone buty kupiłam w warszawskim Showroomie KSIS, który jest już pewnie znany większości Panien Młodych :)


Jakie były moje założenia?

Zacznę od tego z jakimi "założeniami" wybrałam się na zakupy. Przede wszystkim chciałam, aby wysokość obcasa wynosiła maksymalnie 8 cm, żeby buty były w miarę wygodne, ponieważ nie przewiduje ich zmiany podczas wesela, a także preferowałam, aby były w odcieniach bieli. Jak widzicie na powyższym zdjęciu, 2 z 3 założeń zrealizowałam. Nie udało mi się spełnić ostatniego postanowienia co do koloru, ale nie żałuje, ponieważ srebrny kolor będzie idealnie pasował do mojej sukni ślubnej (ma srebrne nici i się mieni), a co więcej, chyba każda dziewczyna chcę chodź trochę w dniu ślubu wyglądać jak Kopciuszek, a jak sami widzicie na zdjęciu, buty te właśnie przypominają takie pantofelki :)


Dlaczego KSIS

Dziewczynom, które chodź trochę interesują się branżą ślubną nie muszę specjalnie przedstawiać Showroom KSIS :) Kasia i Karolina - właścicielki salonu, potrafią idealnie doradzić Pannom Młodym, dobierając odpowiednio buty do sukni ślubnej, jak i wizji Panny Młodej. Mimo, że nie zabawiłam długo w Showroomie (jestem z reguły bardzo zdecydowana i zakupy zajmują mi chwilę), jest to miejsce magiczne, z którego dosłownie nie chcę się wychodzić, zarówno wystrój jak i atmosfera w nim panująca sprawiają, że zakup butów ślubnych to bardzo miłe przeżycie. W salonie możemy kupić buty zarówno z kolekcji Badgleya Mischki, jak i z kolekcji Bourne England. Pamiętajcie również, że Showroom Ksis nie oferuję jedynie butów ślubnych, ale jego klientkami są również Świadkowe, Mamy, Teściowe, czy koleżanki Panny Młodej, dlatego też możecie zabrać ze sobą całą "świtę", ponieważ każda z pań znajdzie w KSIS coś dla siebie :)


Dlaczego Badgley Mischka?

Muszę przyznać, że od kiedy zaczęłam interesować się branżą ślubną wiedziałam, że jeżeli nie zdecyduje się na Louboutiny jako moje buty ślubne, drugim wyborem, będą przepiękne i ponadczasowe buty z kolekcji amerykańskiego projektanta Badgleya Mischki. Mark Badgley i James Mischka to nie byle kto, ponieważ ich kolekcje dostępne są jedynie w najbardziej ekskluzywnych butikach na świecie, a w ich kreacje ubierają się największe światowe gwiazdy. Uważam, że każda ich Para butów to małe dzieło sztuki, są wykonane niezwykle starannie, a do tego duża gama wzorów i kolorów sprawia, że każda Panna Młoda znajdzie coś dla siebie. Moimi faworytami są zdecydowanie modele: Kiara, Thora, Scarlett, no i mój Prescot :)


Nie tylko buty!

Najlepsze jest to, że kupując buty w KSIS, dostajemy w prezencie tzw. Wedding Box z małymi prezencikami, jak i zniżkami do najlepszych firm z branży ślubnej. W drugim wydaniu Wedding Boxa, otrzymamy m.in zniżkę na książkę Bridelle Style, kod rabatowy do Szyjemy Sukienki, czy rabat na usługi jednego z najlepszych fotografów ślubnych - Magdaleny Piechoty. Lista firm znajdujących się w Wedding Boxie TUTAJ.

Podsumowując, serdecznie zapraszam Was do zakupów w Showroomie KSIS. Nie czekajcie jednak z zakupem do ostatniej chwili, ponieważ może się okazać, że nie dostaniecie swojego rozmiaru. Nie bójcie się również o cenę, buty są zdecydowanie tańsze od przytaczanych wcześniej Louboutenów, śledźcie również Fanpage KSIS, na którym co jakiś czas pojawią się kody rabatowe. Ja skorzystałam z kodu rabatowego, który przysługiwał wszystkim tym, którzy zapisali się na wizytę w Showroomie, podczas Targów Wedding Show :)
Copyright © Szalona Panna Młoda , Blogger