Zapowiedź Książki Bridelle - BRIDELLE STYLE

W branży ślubnej szykuje nam się wydarzenie, o którym mówiło się od dawna, a mianowicie premiera pierwszej polskiej książki ślubnej BRIDELLE STYLE!
Jej autorką jest założycielka bloga Bridelle i redaktor naczelna magazynu Bridelle, o którym chyba nie muszą wam opowiadać, bo zna go każda Panna Młoda - Karolina Waltz.
Ja natomiast, bardzo się cieszę, że mogę być częścią tego przedsięwzięcia (jednym z patronów medialnych), bo według mnie jest to największe wydarzenie w branży ślubnej od lat :)

Fot. Magdalena Piechota 

Pokrótce o książce

Przede wszystkim, trzeba podkreślić, że książka jest OGROMNA. Składa się aż z 330 stron, na których znajdziemy 17 sesji stylizacyjnych, w 17 różnych stylach, a jak wiemy Bridelle słynie z przepięknych sesji zdjęciowych. Bez znaczenia jaki styl wybierzemy na swój ślub (vintage, boho, czy rustykalny), a na pewno znajdziemy go w Książce. Co więcej, jest w niej to co Panny Młode lubią najbardziej, a mianowicie suknie ślubne polskich projektantów, jak i tych zagranicznych, a także rozbudowane scenografie, czy przepiękne dekoracje kwiatowe.

Fot. Magdalena Piechota

Kto pracował przy Książce

Tutaj fenomen, bo przy Książce pracowało ponad 150 osób! Myślę, że jeszcze nie było w Polsce projektu z branży ślubnej, który zgromadził taką liczbę ekspertów. Ponadto, oprócz autorki Książki - Karoliny Waltz, przy Książce pracowała świetna, na pewno wam znana fotograf - Magdalena Piechota, a za aranżacje, scenografie i florytyke, wszystkich realizacji,  odpowiedzialna była Anna Matuszewska. 

Fot. Magdalena Piechota 

Podsumowując

Na koniec mogę wam tylko powiedzieć, że jest na co czekać (ja przynajmniej nie mogę się doczekać, kiedy będę w posiadaniu egzemplarzu Książki :) Jednym zdaniem Książka BRIDELLE STYLE, będzie łączyć piękno stylizacji sesji zdjęciowych, z których znane jest Bridelle oraz praktycznych pomysłów, które na pewno wykorzysta każda Panna Młoda na swoim ślubie. 

Fot. Magdalena Piechota
Mam również dla was dobrą informację, ponieważ niedługo ogłoszę Konkurs, w którym do wygrania będzie egzemplarz Książki BRIDELLE STYLE, czekajcie na informacje :))

Fot. Magdalena Piechota
Fot. Magdalena Piechota
Fot. Magdalena Piechota
Fot. Magdalena Piechota

Copyright © Szalona Panna Młoda , Blogger