Targi Wedding Show - KONKURS

Targi Wedding Show, "chodzą" za mną już od zeszłego roku, kiedy to nie mogłam się na nich pojawić, ze względu na urlop. Bardzo żałowałam, że ich nie odwiedziłam, ponieważ Targi spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem, a relacje z nich mówiły same za siebie. W tym roku postawiłam sobie za punkt honoru, że muszę na nich być, choćby po to, aby wziąć udział w warsztatach Rock&Flowers, czy obejrzeć pokaz nowej kolekcji Violi Piekut :) Jednak to nie wszystko, bo mam dla Was konkurs, w którym do wygrania są dwie podwójne wejściówki na Targi, szczegóły poniżej.

Fot. PGD Studio
II Edycja Targów Wedding Show, zapowiada się jeszcze lepiej niż zeszłoroczna! Ponad 100 wystawców z branży ślubnej, pokaz mody Violi Piekut, podczas którego w rolę modelek wcielą się aktorki, piosenkarki, czy celebrytki, pokoje inspiracji, czy panele eksperckie, to tylko cześć atrakcji, która czeka na odwiedzających.

Fot. PGD Studio
Ideą, która przyświeca tej edycji jest "Do IT Yourself" ! Co za tym idzie, duża liczba warsztatów, podczas których Pary Młode będą mogły odkryć pokłady swojej kreatywności i nauczą się nowych umiejętności np. dekoracji, które będą mogły wykorzystać w planowaniu swojego wesela.
Targi poprowadzi ich organizatorka, prezenterka telewizyjna  jak i ekspertka ślubna Agnieszka Popielewicz.
Fot. PGD Studio
Nie zapominajmy również o Rock&Flowers, który jest współorganizatorem Targów, czyli duecie najsympatyczniejszych florystek w Polsce :) Pamiętam moje spotkanie z Rock&Flowers, kiedy omawialiśmy dekoracje na mój ślub i wesele, kiedy to po 5 minutach rozmowy, zaczęłyśmy nadawać "na tych samych falach" i wiedziałam, że nie chce współpracować z żadną inną firmą :)) Rock&Flowers poprowadzi na Targach warsztaty, na które was serdecznie zapraszam!

Gdzie

Targi odbędą się 24 i 25 października w Warszawie, w Hotelu Marriott.
Start godzina 10.00 !!

Bilety

Bilety będzie można kupić na miejscu, w cenie 25zł za bilet jednodniowy i 30zł za bilet dwudniowy.


KONKURS

A na koniec najlepsze, czyli Konkurs :) Możecie wygrać dwa podwójne zaproszenia na Tagi Wedding Show, wystarczy, że dokończycie zdanie 

Na moim wymarzonym ślubie, nie może zabraknąć….. 

Na Wasze odpowiedzi czekam do 18 października (niedziela), możecie pisać je w komentarzach pod postem na Facebooku, na blogu, lub wysyłać na e-maila: szalonapannamloda@gmail.com

Więcej informacji o Targach Wedding Show:


Copyright © Szalona Panna Młoda , Blogger