Święcące napisy LOVE

Duże, świecące napisy LOVE są hitem tego sezonu ślubnego, a w roku 2016 staną się weselny must have. O ich popularności świadczy fakt, że już około 80% najbardziej liczących się na rynku firm dekoratorskich, ma je w swojej ofercie. Przyznam się, że ja również mam taki napis zamówiony w swojej firmie dekoratorskiej, ponieważ uważam, że jest rewelacyjny i można powiedzieć, że pasuje do mojego motywu przewodniego :)

Fot. Ania Górajka

Wymiary

Generalnie wysokość liter waha się od 98cm do 150cm, w zależności od firmy. Są one koloru białego, a każda litera wyposażona jest w kilkanaście stylowych żarówek, w białej oprawie (występują również napisy bez żarówek). Ciepłe światło pochodzące z napisu, tworzy w sali niesamowitą atmosferę.

Święcące napisy LOVE
Fot. Rock&Flowers

Zastosowanie 

Świecące napisy LOVE mają wiele zastosowań: mogą być po prostu piękną dekoracją sali, odgradzają różne przestrzenie w sali (tak będzie w moim przypadku, gdzie litery "odgrodzą" stoliki gości, od strefy chillout), mogą być ozdobą otoczenia sali weselnej, wykorzystamy je również na sesji zdjęciowej albo jako tło Candy Baru.


Święcące napisy LOVE
Fot. mybigday.pl

Gdzie można je znaleźć?

Napis LOVE możemy zdobyć na trzy sposoby:
  • wypożyczyć - większość bardziej liczących się firm dekoratorskich w Polsce, ma w swojej ofercie napisy LOVE, cena wynajęcia waha się od 300zł do 800zł,
  • kupić - według mnie kupno gotowych liter nie jest najlepszym rozwiązaniem, ponieważ jest bardzo kosztowne, chyba, że po weselu napis ten będziecie chcieli wykorzystać jako dekorację w domu, do kupienia np. TUTAJ, cena od 1500zł do 2800zł,
  • zrobić samemu - na pewno jest to najtrudniejsza opcja, ale jaką satysfakcję Młodej Parze przyniesie! Instrukcję jak to zrobić znajdziecie TUTAJ.
Święcące napisy LOVE
Fot. decoMakers

Alternatywy

Jeżeli nie podoba wam się napis LOVE, możecie wykorzystać na weselu świecące napisy Amour, Bar, Inicjały Pary Młodej, czy Amore.
Copyright © Szalona Panna Młoda , Blogger