Jak zaskoczyć Narzeczonego w dniu ślubu?

Z reguły każda Para Młoda, wspólnie uczestniczy w przygotowaniach ślubnych i decyduje o każdym szczególe wesela. Często w tym natłoku spraw do załatwienia, zapomina się o spontaniczności i dzień wesela, ma się opracowany co do minuty. Oczywiście nie jest to złe, bo dobra organizacja to podstawa, ale nie stoi ona na przeszkodzie, aby w tym jakże ważnym dniu, trochę zaszaleć i zaskoczyć czymś Pana Młodego.

1. Tort Pana Młodego

Idea tortów dla Pana Młodego, jest bardzo popularna na zachodzie i powoli pojawia się na polskich weselach. Tort powinien być związany z zainteresowaniami Pana Młodego, jego hobby, tym co lubi robić na co dzień albo po prostu być w kształcie godła jego ulubionej drużyny, gdy kocha sport.

2. Układ taneczny

Kolejny popularny pomysł na zaskoczenie partnera. Panna Młoda w sekrecie przygotowuje zabawny układ taneczny, w którym mogą uczestniczyć również druhny lub jej koleżanki. Nie musi to być układ przeniesiony bezpośrednia z "Tańca z gwiazdami", chodzi tu o dobrą zabawę i element zaskoczenia.

3. List miłosny

Idealna propozycja dla romantyków. Przygotujmy dla naszego Pana Młodego krótki list, w którym opiszemy za co go kochamy i jak cieszymy się na ślub właśnie z nim. Następnie możemy go umieścić w sekrecie w kieszeni jego spodni albo poprosić Teściów lub Świadka o przekazanie go przed ślubem.

4. Ulubione przysmaki

Podczas opracowywania menu weselnego, postawiałaś na swoim i zabroniłaś Panu Młodemu umieszczenia w nim, jego ukochanego popcornu albo zdecydowałaś, że piwo nie będzie serwowane, bo jest za mało "eleganckie"? Jeżeli tak, zaskocz Narzeczonego i przygotuj dla niego np. Słodki Stół, na którym serwowany będzie popcorn w różnych smakach albo Bar z piwami z całego świata, które goście będą mogli degustować.

5. "Pierwsze spojrzenie"

Ostatnio bardzo popularnym elementem zdjęć weselnych, stało się tzw. Pierwsze spojrzenie, czyli zdjęcie, na którym fotograf łapie moment, podczas którego, Pan Młody widzi po raz pierwszy Pannę Młodą w sukni, przed ślubem. Na pewno dla Narzeczonego będzie to nie lada przeżycie, zobaczyć swoją ukochaną w białej sukni, dlatego zaaranżuj tą chwilę tak, abyście mieli czas dla siebie.

Fot. unsplash.com/ Hermes Rivera

6. Śniadanie do łóżka

Co prawda śniadanie do łóżka, to forma zaskoczenia Pana Młodego nie podczas ślubu, ale o poranku dnia następnego, ale na pewno będzie on z niej zadowolony. Uzgodnij z hotelem lub salą weselną, aby zostało wam podane do łózka wykwintne śniadanie, pięknie przystrojone, z menu, które lubi Pan Młody.

Fot. unsplash.com/ Alisa Anton

7. Wiadomość na krawacie

Oryginalny sposób na zaskoczenie Pana Młodego, podobny do listu miłosnego. Wyszyj lub naklej krótką wiadomość dla ukochanego na odwrocie jego krawata np. Kocham Cię i data ślubu, a na pewno Narzeczony będzie ci za to wdzięczny.

8. Pokaz zdjęć

Nie przewidzieliście na weselu pokazu zdjęć? Nic nie szkodzi, możesz przygotować go z dedykacją dla Narzeczonego. Przedstawisz w nim zdjęcia od chwili, w której się poznaliście, przez wasze wspólne wakacyjne wyjazdy, randki, święta i inne miłe wspomnienia, aż do dnia ślubu.

9. Piosenka

Jesteś uzdolniona wokalnie, a do tego lubisz karaoke? Możesz przygotować dla Pana Młodego piosenkę, którą wykonasz samodzielnie na weselu. Jeżeli nie czujesz się dobrą wokalistką, ale lubisz się wygłupiać, przygotuj piosenkę, którą oby dwoje lubicie i udawaj, że ją śpiewasz. Pan Młody na pewno doceni twoją spontaniczność.

10. Grawer na obrączce 

Chcesz, aby twoja ślubna niespodzianka została z wami na lata? Idealny do tego celu będzie grawer na obrączkach. Musisz jedynie przekonać Narzeczonego, że grawer na obrączkach nie jest wam potrzebny, a następnie oddać je do jubilera krótko przed ślubem i ukryć je przed narzeczonym. Oczywiście może to być trudne, ale na pewno warte zachodu.
Copyright © Szalona Panna Młoda , Blogger