Randy Fenoli: Jak znaleźć wymarzoną suknię ślubną?

poniedziałek, 20 lipca 2015
Nie wiem jak wy, ale ja jestem wielką fanką Salonu Sukien Ślubnych na TLC. Pamiętam, jak z koleżanką jeszcze w liceum, mówiłyśmy, że będziemy oszczędzać i na poszukiwania sukni ślubnej pojedziemy do Nowego Yorku do Kleinfelda. Niestety marzenia się nie spełniły i suknię ślubną kupiłam w Polsce. Co nie zmienia faktu, że Salon sukni ślubnych Kleinfelda jest już legendą, a niekwestionowaną ikoną Kleinfelda jest Randy Fenoli - dyrektor ds. mody. Kto może znać się lepiej na sukniach ślubnych, jak nie on? Dlatego też myślę, że 5 rad Randy'ego na temat poszukiwań sukni ślubnej, mogą być dla was pomocne.

Fot. thelma.com

1. Trzymaj się budżetu

Według Randy'ego, przed wizytą w salonie musimy określić nasz budżet na suknię ślubną i poinformować o nim zarówno konsultantkę z salonu, jak i osoby towarzyszące. Mierzenie za drogich sukni ślubnych, może zrujnować spotkanie w salonie i prowadzi donikąd. 

2. Możesz zakochać się w pierwszej przymierzonej sukni ślubnej

Randy twierdzi, że Panny Młode nagminnie zakochują się w pierwszej przymierzonej sukni ślubnej. Jeżeli dobrze opiszemy nasze oczekiwania konsultantce z salonu, jest duża szansa, że pierwsza zaproponowana suknia, będzie właśnie TĄ jedyną. 

3. Poznaj swoją sylwetkę

Suknie ślubne inaczej wyglądają na modelkach w magazynach ślubnych, a inaczej na normalnych kobietach - tłumaczy Randy. Dlatego też, trzeba decydować się na modele, które będą najlepsze dla naszej sylwetki, czyli wyeksponują to co najpiękniejsze, a ukryją to z czego nie jesteśmy zadowolone. 

4. Bądź otwarta na ... przeróbki

Według Randy'ego, wiele Panien Młodych jest niedoinformowanych jeżeli chodzi o kwestię przeróbek. Nie wiedzą, czy w cenę sukni ślubnej wliczone są przeróbki, a także nie zdają sobie sprawy, że ich suknia będzie ewaluować. Powiedzenie TAK swojej sukni ślubnej to dopiero pierwszy krok, kolejny etap to przeróbki  i ostateczny jej odbiór.

5. Bądź otwarta na różne style

Randy mówi, że przestał już liczyć, ile Panien Młodych przychodzi do salonu i mówi, że jest zakochanych w konkretnym modelu i nie przymierzy sukni ślubnej w innym stylu. Jednak, gdy on nalega i proponuje suknie, o której nigdy dana Panna Młody by nie pomyślała, często zakochuje się w niej i jest mu wdzięczna. Dlatego też, miej otwarty umysł podczas mierzenia sukien ślubnych, a możesz być mile zaskoczona.

Prześlij komentarz