Dekoracje samochodu

środa, 22 lipca 2015
Mimo, że nie jestem fanką dekoracji na samochodzie Młodej Pary, pisząc tego bloga nauczyłam się, że to, że mi się coś nie podoba, nie oznacza, że komuś innemu nie przypadnie do gustu :)
Dekoracje samochodu, możemy mieć w cenie wynajmu auta albo będziemy musieli zatroszczyć się o nie we własnym zakresie. Poniżej kilka moich propozycji.

Welon i cylinder

Propozycja, która zdecydowanie najbardziej przypadła mi do gustu:) Dekoracja bardzo nie rzuca się w oczy, a przy tym jest zabawna. Można kupić ją np. TUTAJ. Cena: około 45zł.

Fot. SlubneZaupy.pl

Misie

Szczerze powiedziawszy, jeszcze nie widziałam samochodu Pary Młodej udekorowanego misiami, ale muszę przyznać, że jest to bardzo oryginalny pomysł. Można kupić je np. TUTAJ.
Cena: od 60 do 110zł

Fot. Slubnezakupy.pl

Kwiaty

Najczęściej wybierana dekoracja przez Pary Młode. Kwiaty mogą być zarówno świeże, przygotowane przez florystkę, jak i sztuczne. W internecie możemy kupić gotowe kompozycje ze sztucznych kwiatów np. TUTAJ. Cena: około 50-60zł.

Fot. Slubnyzakate.com

Baner dekoracyjny

Kolejna oryginalna propozycja, idealna na wesela w stylu boho. Według mnie, dobrze będzie się komponować z samochodami w stylu retro. Można kupić np. TUTAJ. Cena: około 8zł.

Fot. Slubnezakupy.pl

Flaga

Chcecie oznajmić wszystkim, że jedziecie do ślubu? Flaga będzie do tego idealna! Można ją bardzo szybko zdjąć i założyć, a przy tym nie uszkodzi ona karoserii. Można kupić ją np. TUTAJ.    Cena: około 20zł.

Fot. Slubnezakupy.pl

Puszki

Chcesz zaskoczyć swoich gości, a przy tym nawiązać dekoracjami do popularnej dawniej tradycji weselnej? Puszki będą do tego celu idealne. Nie polecam je tylko Parom, które mają dużą odległość pomiędzy kościołem/USC, a salą weselną. Można kupić je np. TUTAJ. Cena około 32zł. 

Fot. Slubnezakupy.pl

Balony

Chcesz, aby wasz samochód dosłownie odleciał? Balony, na pewno sprawią takie wrażenie. Można kupić je np. TUTAJ. Cena: około 4zł za 10 sztuk.


Fot. Slubnezakupy.pl

Tiul

Jeżeli wszystkie powyższe propozycje nie przypadły wam do gustu, może ozdoby z tiulu będą wam odpowiadać. Mogą to być zarówno girlandy tiulowe, jak i sztuczne róże połączone z tiulem. Można kupić je np. TUTAJ. Cena: 10-30zł.


Fot. Slubnezakupy.pl

Kreda

Nowość w dekoracjach samochodów ślubnych, a mianowicie kreda w płynie, dzięki której można robić różne napisy na szybach samochodów. Bardzo łatwo można ją zmyć, za pomocą mokrej ściereczki. Jeżeli decydujemy się na taką formę dekoracji, zapytajmy o zgodę właściciela auta.
Fot. Slubnezakupy.pl

Litery magnetyczne

Kolejna nowość, w postaci liter magnetycznych: Just Married. Są bezpieczne dla lakieru samochodu. Można kupić je np. TUTAJ. Cena: około 55zł.


Fot. Slubnezakupy.pl

Prześlij komentarz