Coś niebieskiego

Jak wynika z przesądów ślubnych, Panna Młoda w dniu ślubu, powinna mieć coś nowego, starego, białego, pożyczonego i niebieskiego. O ile pierwsze cztery punkty będzie łatwo odhaczyć, to z ostatnim punktem, może być już trudniej. Dlatego też, przygotowałam dla was moje propozycje niebieskich dodatków dla Panny Młodej :)Niebieski manicure/pedicure

Według mnie najbardziej trafiona propozycja, którą wykorzystam na swoim weselu. Oczywiście nie musimy decydować się na klasyczny odcień niebieskiego, wybierzmy błękitny lakier do paznokci. Tak samo, gdy chcemy, aby nasz manicure nie rzucał się w oczy, zróbmy klasycznego frencha, a na paznokcie u nóg zdecydujmy się na niebieski lakier.

Biżuteria

Naszyjnik z odrobiną błękitu, kolczyki, czy bransoletka to także dobry sposób na przemycenie czegoś niebieskiego do stroju Panny Młodej. Chyba, że Panna Młoda ma pierścionek zaręczynowy z szafirem, wtedy problem sam się rozwiązuje :)

Buty

Mimo, że suknia ślubna z reguły zasłania buty, nie jest powiedziane, że trzeba mieć je w kolorze białym. Wiele firm ma w swojej ofercie piękne buty, właśnie w kolorze niebieskim. Gdy jednak pragniemy mieć szpilki w tradycyjnym kolorze, zdecydujmy się po prostu na niebieską podeszwę.

Bielizna

O ile biustonosz pod suknią ślubną, powinien być w kolorze białym lub cielistym, to w kwestii majtek możemy zaszaleć. Pod kilkoma warstwami sukni ślubnej, na pewno kolor bielizny nie będzie prześwitywał. 

Podwiązka

Co prawda, nie każda Panna Młoda, chce w dniu ślubu zakładać pod suknię ślubną podwiązkę, to jeżeli już się na nią zdecyduje, nic nie stoi na przeszkodzie, aby była ona w kolorze niebieskim. 

Kokardka

Jeżeli wszystkie powyższe opcje na coś niebieskiego, nie przypadły wam do gustu, możecie zdecydować się na wszycie np. małej kokardki, pod warstwy sukni ślubnej. 

Bukiet

Ostatnia już moja propozycja na coś niebieskiego. W tym przypadku mamy dwie opcje, albo nasz bukiet będzie zawierał kwiaty w kolorze niebieskim, albo przyozdobimy jego rączkę np. niebieską kokardką.
Copyright © Szalona Panna Młoda , Blogger