Zwierzaki na weselu

poniedziałek, 22 czerwca 2015
Ślub to jeden z ważniejszych dni w życiu Młodej Pary. Wszystkie najważniejsze osoby zarówno dla Panny Młodej i Pana Młodego są obecne na uroczystości, aby razem świętować ten jakże szczęśliwy dzień. Często się jednak zdarza, że w tym dniu zapominamy o jednej ważnej dla nas osobie - naszym ukochanym pupilu! 
Oczywiście wiele osób powie, gdzie pies, czy kot na weselu! Przecież ślub to nie cyrk, co powiedzą babcie i ciocie?
Trzeba przyznać, że jest to temat do dyskusji. Z jednej strony będziemy musieli wydelegować osobę, która psem lub kotem będzie się opiekować, ale z drugiej, przecież często się zdarza, że naszego pupila traktujemy jak dziecko, dlatego też czemu nie zabrać go na wesele?
Poniżej przedstawiam wam moje propozycje na "wykorzystanie" pupila podczas wesela :)

1. Zwierzak podczas oświadczyn

Myślę, że na widok psa z tabliczką, czy wyjdziesz za mnie, zmięknie serce każdej przyszłej Panny Młodej i na pewno powie ona wyczekiwane TAK !
Fot. Pinterest

2. Save the Date

Przygotowujecie dla swoich gości Save the Date? Może zróbcie do niego sesje zdjęciową i to właśnie wasz pies lub kot będzie informował o dacie waszego ślubu?
Fot. Pinterest

3. Sesja narzeczeńska

Postanowiliście zorganizować sesję narzeczeńską? Nie macie na nią pomysłu? Czemu nie może towarzyszyć wam w niej, wasz pupil?
Fot. Pinterest

4. Sesja ślubna

Jesteście już po ślubie, organizujecie sesje ślubną i zastanawiacie się jak na zdjęciach przedstawić waszą miłość? Czemu nie może wam towarzyszyć, wasz pupil, który jest waszym oczkiem w głowie?
Fot. Pinterest

5. Specjalne zadanie

Wasz pupil jest dla was bardzo ważny, dlatego też, czemu nie powierzycie mu specjalnego zadania, takiego jak np. niesienie tabliczki ślubnej z określonym napisem, czy eskortowanie dziewczynki sypiącej kwiaty?
Fot. Pinterest

6. Obrączki

Z reguły na ślubach, obrączki przynosi najmłodszy członek rodziny, ale czemu nie można zmienić tradycji i czemu nie może przynieść ich wasz pupil? Oczywiście nie jest to łatwe przedsięwzięcie, bo w przypadku ślubu kościelnego musimy uzyskać zgodę księdza, do tego obrączki trzeba odpowiednio przyczepić, aby pies lub kot nie zgubił ich po drodze.
Fot. Pinterest

7. Zwierzak zamiast bukietu ślubnego

Jest to dość kontrowersyjna forma wykorzystania pupila na weselu, ale widziałam już parę realizacji, w których Panny Młode rezygnowały z bukietów ślubnych i zamiast tego niosły na rękach pieska lub kotka, a nawet królika!
Fot. Pinterest

8. Na słodkościach

Uważacie, że ślub i wesele to nie miejsce dla waszego pupila? Mimo, że nie będzie go ciałem, możecie zamówić babeczki z jego podobizną lub na na szczycie tortu umieść jego sylwetkę.
Fot. Pinterest

9. Numery stołów

Kolejny sposób na wykorzystanie pupila bez konieczności jego fizycznej obecności na weselu. Zróbcie zdjęcia waszemu psu lub kotu z numerami, zgodnie z ilością stołów na weselu, a następnie umieśćcie je w ramkach. Na pewno wasi goście będą zachwyceni tym, że w dniu ślubu pamiętacie o waszym pupilu.
Fot. Pinterest

Prześlij komentarz