Weselne tablice

wtorek, 19 maja 2015
Nie chcesz aby twoje wesele było sztywne, a goście czuli się na nim jak na kolacji u Królowej Anglii? Często organizując wesele zapominamy o tym, że goście nie oczekują od nas, aby wesele było ekskluzywnym obiadem, chcą się po prostu dobrze bawić w gronie rodziny i przyjaciół Pary Młodej! Dobrym pomysłem na rozbawienie gości i wprowadzenie radosnej atmosfery, będą tablice z wesołymi napisami, które rozlokujemy w różnych miejscach w sali weselnej.

1. Powitanie gości

Już na początku imprezy powitajmy gości specjalną tablicą. Może to być tablica kredowa, na której napiszemy np.: Witamy na naszym weselu Magda&Adam albo Jesteśmy szczęśliwi, że jesteście tutaj z nami. 
Fot. Pinterest

2. Słodkie napisy

Organizujecie Candy Bar albo po prostu chcecie ustawić zachęcające do jedzenia słodyczy napisy, na bufecie ze słodyczami? Możecie sami wykonać napisy takie jak: Miłość jest słodka, czy Wszystko co potrzebujesz to miłość i słodycze. 

Fot. Pinterest

3. Alkoholowe slogany

Mój faworyt, jeżeli chodzi o wesołe weselne napisy. Dobrym pomysłem będzie ustawienie tych tablic na alkoholowym barze. Możecie być pewni, że goście będą nimi zachwyceni. Przykładowo: Alkohol? Ponieważ żadna dobra historia, nie zaczynała się od zjedzenia sałatki albo Uwierz mi, możesz tańczyć Wódka. 
Fot. Pinterest

4. Romantyczne oświadczenia

Chcecie wprowadzić na weselu odrobinę romantyczności? Dobrym pomysłem do tego celu będą tablice z napisami, takimi jak: To było zapisane w gwiazdach, To zawsze byłeś ty, czy Raz w życiu spotykasz kogoś, kto zmienia wszystko. 


Fot. Pinterest

5. Instagram

Chcecie, aby goście publikowali zdjęcia z waszego wesela na Instagramie? Poinformujcie ich o tym na specjalnej tablicy!


Fot. Pinterest

6. Drogowskazy

Wasz ślub lub wesele odbywa się w jakimś większym kompleksie i nie chcecie, aby goście po prostu się po drodze zgubili? Stwórzcie odpowiednie drogowskazy, które oprócz tego, że będą użyteczne, będą bardzo fajną dekoracją.
Fot. Pinterest

7. Usadzenie gości

Przy usadzeniu gości, również możemy wprowadzić tablicę z odpowiednim przekazem dla nich. Nie chcecie organizować tablicy, na której każdemu przydzielicie jego miejsce? Poinformuj o tym gości tablicą!
Fot. Pinterest

8. Historia miłości

Pragniecie poinformować gości o tym, kiedy się poznaliście, zaczęliście randkować, czy się zaręczyliście? Zróbcie na tablicy mini historię waszej miłości.


Fot. Pinterest

9. Regulamin parkietu

Kolejną wesoła propozycją jest ustawienie w sali koło parkietu jego regulaminu. Parkiet zawsze powinien być zapełniony, Wszystkie style tańca są mile widziane, czy Dobry taniec powinien być nagradzany brawami, to tylko kilka z postulatów regulaminu.


Fot. Pinterest

Prześlij komentarz