5 typów osób, zakazanych na poszukiwaniach sukni ślubnej

niedziela, 17 maja 2015
Pozostając w temacie poszukiwania sukni ślubnej, którym właśnie żyje, postanowiłam zrobić listę osób, których nie powinno zabierać się ze sobą na poszukiwania sukni ślubnej. Wbrew pozorom osoby towarzyszące są bardzo ważne, ponieważ mogą skłonić nas do zakupu konkretnej sukni albo nas od niego odwieźć. Mogą także w bardzo łatwy sposób zniszczyć ten moment, który powinien być dla nas radosny i na który wiele dziewczyn czeka całe życie! W związku z tym kogo nie powinniśmy zabierać ze sobą na rajd po salonach sukien ślubnych?

Fot. styledemocracy.com

1. Teściowa

Oczywiście są Panny Młode, które są w bardzo bliskich relacjach ze swoimi teściowymi i nie wyobrażają sobie poszukiwań sukni ślubnej bez nich. Jednak jak wynika ze statystyk, Panny Młode raczej wolą dzielić te chwile ze swoimi mamami, świadkowymi, czy koleżankami, a nie teściowymi. Trzeba pamiętać, że podczas przymiarek musimy czuć się swobodnie i być w towarzystwie osób, które już nie raz nam doradzały w kwestiach ubioru. Dlatego też każda z Panien Młodych sama musi ocenić, czy teściowa należy do grona takich osób.

2. Królowa Dramatu

Większość z nas ma w swoim towarzystwie tzw. Drama Queen. Jest to osoba, która robi wokół siebie dużo zamieszania i bardzo zwraca na siebie uwagę. To na pewno nie jest dobre towarzystwo przy mierzeniu sukien ślubnych, ponieważ tego dnia to Panna Młoda ma być najważniejsza i wszystko ma się kręcić wokół niej! Nie chcemy przecież, aby nasza Drama Queen zaczęła równolegle z nami mierzyć suknie ślubne i zwracać na siebie uwagę całego salonu!

3. Nieaprobujące osoby

Masz w rodzinie krewnych lub przyjaciół, którzy nie aprobują twojego związku z przyszłym mężem? Na pewno nie zabieraj ich ze sobą! Będą cały czas narzekać i sugerować ci, że twój były chłopak byłby lepszym mężem niż twój przyszły mąż!

4. Zazdrosne, złośliwe koleżanki

Masz w swoim otoczeniu koleżanki, które zawsze muszą wrzucić swoje trzy grosze i w niby zabawny sposób niemiło komentują twój wygląd? Myślę, że często się zdarza, że znamy dziewczyny, które uważają się za najpiękniejsze na świecie i nawet w tak ważnym dniu jak wybieranie sukien ślubnych, muszą to zakomunikować całemu światu. Niebezpieczne mogą być także dziewczyny, które po prostu zazdroszczą ci tego, że wychodzisz za mąż, a one nadal czekają na pierścionek zaręczynowy lub nie mają narzeczonego. Oczywiście nie można generalizować, nie każda singielka zniszczy ci przymiarki sukni ślubnej, po prostu zabierajmy ze sobą osoby, z którymi czujemy się swobodnie i które zawsze dobrze nam życzyły :)

5. Eksperci od wszystkiego

Twoja koleżanka zawsze przekonana jest o tym, że we wszystkim ma racje i tylko jej zdanie powinno się liczyć? Nie bierz jej ze sobą! Taka osoba, przez cały czas trwania przymiarki, będzie narzucać ci swoje zdanie i wybierać suknie ślubne, które tylko jej się podobają. Nie zrozumie, że tobie przypadła do gustu inna suknia, cały czas będzie ją krytykować i forsować będzie jej ulubiony model.

Prześlij komentarz