TrendBook 2015 wg ŚlubneZakupy.pl

piątek, 16 stycznia 2015
Zaprzyjaźniony sklep ŚlubneZakupy.pl wypuścił nową publikację: TrendBook 2015, w którym znajdziecie 15 gorących trendów w dekoracjach i atrakcjach weselnych na 2015 rok!


Jakie motywy ślubne i trendy w dekoracjach weselnych będą modne w  tym roku? Z TrendBooka dowiemy się m.in. jak urządzić wesele w stylu Vintage, Natural Beauty i Modern Glam. Totalnym hitem weselnym będą w tym roku z pewnością dwie atrakcje: fotobudka i candy bar. Na modnym ślubie w 2015 roku nie może również zabraknąć takich motywów, jak papierowe dekoracje, słodkie podziękowania dla gości czy księgi gości w formie plakatów. Chcecie znać więcej szczegółów? Fot. www.ŚlubneZakupy.pl


To nic innego, jak ślub w zgodzie z naturą. Przedmioty znajdujące się w kolekcji zostały wykonane z naturalnych tworzyw, takich jak papier czerpany, bibuła, sizal, czy rattan.

Fot. ŚlubneZakupy.pl

Weselna atrakcja, która w 2015r. będzie hitem! Dzięki niej goście będę świetnie się bawić, a my po ślubie będziemy mogli pooglądać śmieszne zdjęcia naszej rodziny i znajomych.

Fot. www.ŚlubneZakupy.pl

Pudełeczka dla gości, podziękowania, pudełka na ciasto, księga gości, świece, świeczniki, wszystko to w niezwykle modnej stylistyce vintage.

Fot. www.ŚlubneZakupy.pl
4. Papierowe Love

Papierowe Love, czyli dekoracje wykonane z papieru. Puszyste kulekule papierowerozety papierowesłomki papierowekonfetti, czy ażurowe serwetki, będę świetną dekoracją na Waszym weselu.

Fot. www.ŚlubneZakupy.pl

Mój ukochany trend tego sezonu ślubnego. Sala weselna i ogród udekorowany światłem, to najpiękniejsza forma dekoracji, jaką może zastosować Para Młoda. Lampiony w formie torebeklatające lampionykryształowe girlandydrzewko dekoracyjneświece, czy świeczniki to idealna dekoracja.

Fot. www.ŚlubneZakupy.pl

Słodki Barek, inaczej Candy Bar, to od paru sezonów weselny must have. Wszystkie niezbędne akcesoria do stworzenia naszego słodkiego bufetu możemy znaleźć w sklepie Ślubne Zakupy.

Fot. www.ŚlubneZakupy.pl

Czerń, biel, kryształy, czyli styl glamour.


Fot. www.ŚlubneZakupy.pl


Ślubne winietki dla gości w formie metalowych przypinek z wybraną przez Was grafiką? Takie rzeczy tylko na www.ŚlubneZakupy.pl.Czerń, biel, symbole sukni ślubnej i czarnego fraka, proste geometryczne kształty, takie ślubne gadżety znajdziemy w kolekcji Panna Młoda


Przed każdym ślubem, następuje ostatnia chwila zabawy dla Panny Młodej w stanie wolnym, czyli Wieczór Panieński. Idealne gadżety na nasz wymarzony wieczór panieński możemy znaleść na PinkDrink.pl.

Fot. www.PinkDrink.pl

Stres podczas ślubnych przygotowań, to nieodłączny element organizacji wesela. Ale jest na to recepta, gdyż w 2015 roku bardzo modne będą zabawne gadżety i dodatki, dzięki którym, choć na chwilę zapomnimy o ślubnej tremie.
Fot. www.ŚlubneZakupy.pl

Księga gości to bardzo dobra pamiątka dla pary Młodej. Księga w formie plakatu, oprawiona w antyramę i powieszona w sypialni, codziennie będzie przypominać nam szczęśliwe chwile.

Fot. www.ŚlubneZakupy.pl

Cały ten blask to nic innego jak kryształy, diamenty, klejnoty, czyli wszystko to, co się błyszczy. Błyszczące dekoracje urozmaicą każdą weselną salę i dodadzą weselu odrobinę luksusu.

Fot. www.ŚlubneZakupy.pl


Jak każdy wie miłość jest słodka. Dlatego też, czemu na naszym weselu nie mają być obecne lizaki w kształcie serca, migdały w czekoladzie, czy czekoladki?

Fot. www.ŚlubneZakupy.pl


Ile nowych trendów ślubnych nie pojawiło by się każdego roku, jedno pozostanie niezmienne: stałe, tradycyjne elementy ślubu i wesela, bez których trudno sobie wyobrazić tę uroczystość.

Fot. www.ŚlubneZakupy.pl

Prześlij komentarz