Wesela gwiazd w 2014r.

poniedziałek, 22 grudnia 2014
Jak już wcześniej pisałam, zawsze końcówka roku to czas podsumowań. W tym wypadku chce Wam zaprezentować gwiazdy, które w tym roku stanęły na ślubnym kobiercu. Jedne śluby były bardzo wystawne, inne romantyczne, a jeszcze inne bardzo skromne, myślę, że każdy z nich na swój sposób był wyjątkowy!

1. Kim Kardashian & Kanye West

Według mnie, było to jedno z tych wesel, o którym trudno było nie słyszeć. Para ta, ma więcej wrogów niż zwolenników, ale trzeba przyznać, że ślub mieli oni niezwykle piękny i romantyczny. Szerzej wesele to opiszę w osobnym poście z cyklu Wesela VIP. Teraz tylko parę szczegółów: można powiedzieć, że było to wesele weekendowe, najpierw para wyprawiła wystawną kolację w Wersalu pod Paryżem, a potem przewiozła swoich gości prywatnymi samolotami do Florencji, gdzie w zabytkowym pałacu złożyli przysięgę małżeńską.

Fot. pudelek.pl

Fot. glamki.pl
Fot. eska.pl

2. Brad Pitt & Angelina Jolie

To, że najsłynniejsza para aktorska świata weźmie ślub, było owiane tajemnicą. Brad i Angelina zdecydowali się na ślub dopiero po 9 latach znajomości. Uroczystość odbyła się w sobotę, 23 sierpnia we Francji. Para sakramentalne "tak" powiedziała w ich posiadłości w Château Miraval. Był to bardzo skromny ślub, miał charakter rodzinny, zaproszono jedynie 25 gości. Panna Młoda miała na sobie bardzo oryginalną suknie ślubną Versace, z welonem, na którym naniesione były wzory narysowane przez dzieci pary. Pociechy miały także bardzo duży udział w uroczystości, każde z nich miało przypisane inną rolę - Pax i Maddox poprowadzili Jolie do ołtarza, Vivienne i Zahara sypały przed ołtarzem płatki kwiatów, a Shiloh i Knox podawali obrączki.

Fot. wedmegood.com
Fot. tumblr.com

3. Solange Knowles & Alan Ferguson

Ślub siostry Beyonce, można nazwać najbardziej stylowym i oryginalnym ślubem sezonu. Odbył się on 16 listopada w Nowym Orleanie, a wszyscy goście weselni (200) ubrani byli na biało. Panna Młoda wybrała trzy bardzo oryginalne kreacje: pierwsza to kombinezon w kolorze kości słoniowej od Stephana Rollanda, druga - biała, długa, zabudowana suknia Kenzo, z ozdobną peleryną do ziemi, a trzecia, którą Solange ubrała na paradę zabytkowymi ulicami Nowego Orleanu, było nic innego jak biały, zabudowany kombinezon z wycięciem na wysokości biustu. Co więcej, Para Młoda przyjechała do ślubu ... na dwóch bardzo oldschoolowych rowerach, przystrojonych kwiatami. 

Fot. pudelek.pl
Fot. pudelek.pl
Fot. viva-tv.pl

4. Amal Alamuddin & George Clooney

Ślub Georga Clooneya był ciosem w serce dla dużej rzeszy kobiet na całym świecie. Wieczny kawaler wziął ślub 27 września, podczas prywatnej ceremonii w Wenecji. Goście o zachodzie słońca, wypłynęli wodnymi taksówkami z hotelu Cipriani do Aman Canal Grande, XVI-wiecznego pałacyku przekształconego w hotel - tam zatrzymała się Panna Młoda i tam para wypowiedziała przysięgę małżeńską. Amal na ten dzień wybrała suknie projektu Oscara de la Renty, natomiast Pan Młody postawił na klasykę, czyli garnitur od Armaniego. Po ceremonii, w hotelu w Aman, odbyła się uroczysta kolacja. Natomiast w poniedziałek 29 września Para wzięła ślub cywilny w weneckim ratuszu z XIV wieku, gdyż takie obowiązuje prawo we Włoszech.

Fot. pudelek.pl
Fot. pudelek.pl

Fot. pudelek.pl
Fot. pudelek.pl

Fot. pudelek.pl

5. Behato Prinsloo & Adam Levine

Adam Levine wokalista Maroon 5 od wielu lat wygrywa rankingi najseksowniejszych mężczyzn na świecie, w związku z tym jego ślub był także dużym ciosem dla jego fanek. Wybranką wokalisty została modelka Victoria's Secret Behato Prinsloo. Ślub i wesele odbyło się 19 lipca w Los Cabos w Meksyku, na organicznej farmie Flora Farm. Panna Młoda miała na sobie suknię marki Marchesa inspirowaną książką "Tajemniczy Ogród". Podczas 20-minutowej ceremonii wystąpiła Stevie Nicks z Fleetwood Mac oraz kolega z zespołu Levine'a -  James Valentine. Ceremonia odbyła się na plaży, na specjalnie zbudowanej w tym celu scenie.

Fot. pudelek.pl

Fot. pudelek.pl

6. Jessica Simpson & Eric Johnson

Co prawda, nie był to pierwszy ślub Jessicy ( w 2006r. rozwiodła się Nickiem Lacheyem), ale możliwe, że ostatni. Para ma już dwójkę dzieci - córkę Maxwell Drew i syna Ace Knuta. Ślub odbył się 5 lipca w Kalifornii. Role specjalne podczas ślubu przypadły Maxwell, dwuletniej córeczce pary i rocznemu synkowi Ace. Panna Młoda miała na sobie suknię i welon szyte na miarę od Caroliny Herrery.

Fot. people.com

Fot. people.com

Fot. people.com

Fot. people.com

7. Lauren Conrad & William Tell

Lauren Conrad jest znana z reality show MTV Laguna Beach  oraz jego kontynuacji, The Hills. Można nazwać ją osobowością telewizyjną aktorką i projektantką, w Ameryce na pewno jest zdecydowanie bardziej znana niż w Polsce, występuję tam jako guru mody, na swoim blogu doradza także w ogólno lifestylowych tematach. Ślub Lauren odbył się 13 września, w miejscowości Santa Ynez w Kalifornii. Panna Młoda wybrała  suknie ślubną zaprojektowaną przez duet Badgley Mischka Couture. Natomiast druhny (9) miały na sobie suknie zaprojektowane indywidualnie dla każdej z nich przez samą Lauren.

Fot. usmagazine.com

Fot. usmagazine.com

 8. Leighton Meester & Adam Brody

Może nie jest to tak znana para jak Angelina i Brad, ale ja jestem wielką fanką serialu "Gossip Girl" i "The O.C.", więc nie mogłam przegapić TAKIEGO ślubu :) Para wzięła ślub w tajemnicy, w lutym, po 3 miesiącach narzeczeństwa. Planowali pobrać się latem, ale zrobili wszystkim niespodziankę i zorganizowali uroczystość w lutym. Ślub odbył się nad brzegiem oceanu w Północnej Kalifornii. Więcej szczegółów niestety nie zostało podanych do publicznej wiadomości.

Fot. pudelek.pl

Fot. pudelek.pl

Prześlij komentarz