Trendy na rok 2015: Kwiaty

wtorek, 23 grudnia 2014
Postem tym, rozpoczynam krótki cykl dotyczący trendów na nadchodzący sezon ślubny 2015. Na pierwszy ogień idą kwiaty!

1. Wiszące dekoracje kwiatowe

Hitem nadchodzącego sezonu będą wiszące dekoracje! W tym celu możemy wykorzystać drzewa rosnące nieopodal naszej sali weselnej i przystroić je zwisającymi butelkami z kwiatami w środku. Mogą to też być wazony, zawieszone na specjalnych hakach stojące wzdłuż alei, po której dumnie kroczyć będzie Para Młoda. Inną opcją, którą można wykorzystać przy dekoracjach na stołach w sali weselnej są kompozycje kwiatowe, na których możemy zawiesić szklane naczynia wiszące.

Niezbędne akcesoria do wykonania takich dekoracji znajdziemy na Ślubne Zakupy.

Fot. pinterest.com

2. Wianki z kwiatów

Kolejnym kwiatowym trendem na nadchodzący sezon są kwiatowe wianki. Trend ten został zapoczątkowany już w tym sezonie, ale prawdziwych hitem dopiero będzie w 2015 roku. Panny Młode porzucą treny i ozdoby z kryształków, na rzecz wianków wykonanych w zależności od tematu ślubu z gipsówki, róż, czy hortensji. Myślę, że Panna Młoda w wianku na głowie będzie wyglądać niezwykle dziewczęco i romantycznie!

Fot. pinterest.com

3. Dziki ogród

Jest to kolejny trend, o którym można powiedzieć, że przechodzi na kolejny sezon z roku 2014. Kwiatowy wystrój wesela, przypominający kwiaty zerwane z łąki, czy zebrane z przydomowego ogrodu. Stawiając na ten motyw Panny Młode wybiorą bukiety składające się z różnych rodzajów kwiatów, nie będą to bukiety z jednego rodzaju, możemy użyć w tym celu groszku cukrowego, róż ogrodowych, gipsówki, czy tulipanów.Można wybrać także kwiaty i dekoracje inspirowane lasem np. paprocie, żołędzie, czy mech.


Fot. pinterest.com

4. Luksus

Po ślubach gwiazd mijającego sezonu, takich jak Kim&Kanye we Florencji, floryści uważają, że Panny Młode zapragnął mieć w przyszłym sezonie na swoich weselach, tak samo wystawne (z odrobiną romantyczności) kompozycje kwiatowe. Ale czym charakteryzuje się taka kompozycja? Przede wszystkim ma składać się z samych kwiatów, bez dodatków takich jak liście, łodygi, czy wypełniacze. Aby uzyskać taki efekt można wybrać hortensje, hiacynty, czy orchidee w kremowych odcieniach. To jednak jest opcja dla par z dużym budżetem na dekoracje kwiatowe.

Fot. pinterest.com

5. Klasyka

Panny Młode, które kochają klasykę, czyli biel i kość słoniową, będą w tym sezonie zadowolone. Prostota w 2015 roku, będzie często wybierana, a  Panny Młode będą stawiać w swoich bukietach na ponadczasową elegancję. Klasyczną dekorację kwiatową można uzyskać, przez wybór jednego rodzaju kwiatów w odcieniach bieli lub kości słoniowej, mogą to być róże lub lilie Calla. 

Fot. pinterest.com

Prześlij komentarz