Trendy na rok 2015: Kolory

czwartek, 25 grudnia 2014
Kolejne trendy, o których chcę Wam pokazać, to kolory przewodnie wesela. Oczywiście to, że jakiś kolor jest modny w tym sezonie, nie narzuca Parom Młodym tego, że muszą się  na niego zdecydować! 

1. Seledynowy

Kolor ten w przyszłym sezonie, będzie obecny wszędzie. Jest on niezwykle świeży i przyciąga uwagę. Dodatkowo "załatwia" sprawę posiadania czegoś niebieskiego. 

Fot. Pinterest
2. Turkusowy

Kolor ten swoją barwą przypomina ocean, bardzo dobrze nastroi gości weselnych, którzy na weselu będą czuć się jak nad brzegiem oceanu. Turkus można połączyć z bielą, turkus idealnie pasować będzie do ślubów z motywem plaży i morza.

Fot. Pinterest

3. Niebieski

Niebieski to klasyczny kolor, który wprowadza harmonię i spokój. Ma mocny odcień, a przy tym jest niezawodny. Idealnie odnajdzie się na klasycznym weselu, czy tym utrzymanym w nowoczesnej formie. 

Fot. Pinterest

3. Migdałowy

Jest to kolor ponadczasowy i uniwersalny. Można połączyć go z metalicznym, kremowym odcieniem bieli i kości słoniowej oraz różnorodnymi teksturami, które idealnie pasować będą do tego koloru.

Fot. Pinterest

4. Lody truskawkowe

Bardzo subtelny i uroczy kolor. Idealny na wiosnę i lato. Bardzo dobrze nastraja gości, którym kojarzy się z uwielbianymi przez nich lodami truskawkowymi :)

Fot. Pinterest

5. Mandarynkowy

Inaczej soczysty pomarańczowy, bardzo energetyzujący odcień, ale nie rażący dla oka. Pobudzi naszych gości do zabawy, ale nie zmęczy ich, jego mocna barwa.

Fot. Pinterest

6. Budyniowy

Inaczej mówiąc smakowity żółty :) Można zestawiać go z różnymi odcieniami zielonego, szarego i białego.

Fot. Pinterest

7. Brudne bordo 

Można powiedzieć, że według przewidywań, będzie to najpopularniejszy kolor 2015 roku. To bardzo mocna barwa, niezwykle zmysłowa i odważna. Dodając do niego trochę różu i szarości wprowadzimy na nasze wesele odrobinę romantyzmu.

Fot. Pinterest

8. Szary

Jest to kolor, który może być idealnym tłem dla innej bardziej wyrazistej barwy. Można także powiedzieć, że w 2015, Pan Młody będzie wybierał właśnie szary na kolor swojego garnituru ślubnego.

Prześlij komentarz