Pomysły na zaręczyny: Oświadczyny w chmurach

środa, 3 grudnia 2014
Za radą mojego narzeczonego rozpoczynam nowy cykl, a mianowicie POMYSŁY NA ZARĘCZYNY. Mój Przyszły Mąż stwierdził, że mężczyźni mają duże problemy, gdy chcą oświadczyć się swoim dziewczyną, ponieważ nie mają pomysłu jak to zrobić. W tym celu moje porady!
Na pierwszy ogień idą Oświadczyny w chmurach.

1. Skok ze spadochronem

Przyszły narzeczony, jak i narzeczona, skaczą w tandemie z instruktorami. Pierwszy skacze Pan Młody, który czeka na dole na swoją wybrankę z pierścionkiem i oświadcza się jej po wylądowaniu. Dodatkowo może rozłożyć na ziemi, w miejscu lądowania duży napis: Wyjedziesz za mnie? Na pewno będzie to bardzo miły dodatek. 

Cena: skok dla dwóch osób to koszt około 1200zł, odsyłam do strony, na której można go wykupić: Skoki

2. Lot balonem

Bardzo romantyczna forma oświadczyn. Według mnie dobra, nawet dla osób mających lekki lęk wysokości. Przyszły Pan Młody, oprócz pierścionka, może zabrać ze sobą szampana, aby zakochani mogli świętować te szczęśliwe chwile, przy lampce ulubionego trunku.

Cena: od 91zł do 2000zł, w zależności od tego czy chcemy lecieć balonem sami, czy w grupie, lot można wykupić tutaj: Loty balonem


3. Lot helikopterem

Przyszły Pan Młody może oświadczyć się swojej wybrance podczas lotu helikopterem, istnieje możliwość wynajmu helikoptera pod wieczór, gdy miasta są pieknie oświetlone, co potęgować będzie bardzo romantyczny nastrój.

Cena: od 400zł do 2200zł, lot można wykupić tutaj: Lot helikopterem

4. Lot małym samolotem

Bardzo dobra alternatywa dla helikoptera. Można odbyć widokowy lot nad jednym z większych miast w Polsce, zarówno w ciągu dnia jak i w nocy. Przyszły Pan Młody, w czasie romantycznego lotu, może oświadczyć się swojej narzeczonej. Lot można połączyć z atrakcją na ziemi np. z romantyczną kolacją.

Cena: od 230zł do 900zł, można zakupić go tu: Lot samolotem

5. Lot z banerem

Według mnie najlepsza forma podniebnych oświadczyn. Swoją ukochaną można zaskoczyć w dowolnym miejscu, nie trzeba specjalnie wybierać się do aeroklubu, czy na lotnisko. 

Cena: na cenę składa się wynajem samolotu/szybowca plus cena wydrukowania baneru, cena holowania przez samolot to około 600-1000zł za godzinę, dla przykładu strona firmy zajmującej się reklamą lotniczą: Lot z banerem.

6. Lot Paralotnią lub Motolotnią

Dobra alternatywa dla skoku ze spadochronem, bardziej bezpieczna z punktu widzenia Panny Młodej:) Scenariusz jest taki sam, a mianowicie oświadczyny odbywają się dopiero po wylądowaniu obydwu Przyszłych Małżonków.

Cena: od 250zł do 600zł, przykładowe oferty tutaj: Paralotania/Motolotnia.


W przypadku podniebnych oświadczyn, należy upewnić się, czy nasza ukochana będzie zadowolona z takiej formy aktywności. Jeżeli przyszła Panna Młoda, panicznie boi się wysokości, nie można wybrać takiej formy oświadczyn, gdyż zamiast szczęśliwego dnia, para zakochanych przeżyje koszmar!

3 komentarze

  1. No tego to ja jeszcze nie widziałam. Zaręczyny w powietrzu? Hardcore!

    OdpowiedzUsuń
  2. Cos wspanialego. Czy mozna prosic o jakis namiar na skok ze spadochronem :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Zdecydowanym numerem jeden jest skok ze spadochronem. Kobiety lubią adrenalinę połączoną z nutką niepewności. Według nas tego typu zaręczyny to strzał w dziesiątkę.

    OdpowiedzUsuń