Wesela VIP: Kim Kardashian & Kris Humphries

niedziela, 23 listopada 2014
Nie trudno zauważyć, że uwielbiam blogowe cykle.

Tym razem nie inaczej, a mianowicie rozpoczynam kolejny cykl (3). Będę opisywać w nim wesela gwiazd, zarówno tych zza Oceanu, jak i naszych rodzimych.
Pierwszym z nich będzie ślub No. 1 Kim Kardashian, w kolejnym poście jej ślub No. 2 :)

PARA MŁODA

Kim Kardashian & Kris Humphries

DATA

20.08.2011r.

MIEJSCE

Willa w Montecito w Kalifornii, ślub w ogromnym namiocie.

LICZBA GOŚCI  

440

KOSZT

2 mln $

KOLORY/MOTYW PRZEWODNI

Ślub był niezwykle elegancki, utrzymany w stylu glamour, w kolorach czerni i bieli.

MIEJSCE ŚLUBU

Ślub odbył się obok namiotu, w specjalnie zaaranżowanej do tego altanie, do której prowadził bardzo długi biały dywan, orszak ślubny składał się z 6 par, obrączki niósł Mason, siostrzeniec Kim, a Pannę Młodą do ołtarza prowadził jej ojczym Bruce.


DEKORACJE SALI

Sala była przepięknie udekorowana, podłoga namiotu pokryta była białą wykładziną, stoły długie prostokątne, czarne pokrowce niesamowicie  kontrastowały z białym dywanem, na środku stołów, przez całą jego długość, był zielony stroik z mchu. Namiot udekorowany był białymi kwiatami - różami, hortensjami i storczykami. Sufit przystrojony był kryształowymi żyrandolami. SUKNIA ŚLUBNA

Panna Młoda na swoim ślubie i weselu pojawiła się w 3 sukniach Very Wang. 

1. Suknia w stylu księżniczki z pięknym długim trenem,


2. Suknia w stylu syrenki z długim tiulowym dołem, którą Kim założyła na wesele,


3. Prosta obcisła sukienka w stylu syrenki z niewielkim trenem, podkreślająca jej wdzięki, Kim założyła ją także na wesele.


SUKNIE DRUHEN

Druhny miały na sobie także sukienki Very Wang w stylu syrenki, w oryginalnym białym kolorze.

JEDZENIE

Za catering odpowiedzialna był legenda sztuki kulinarnej Wolfgang Puck. Na pierwsze danie serwowana była zupa pomidorowa z bawolą mozzarellą, bazylią, pomidorowym chipsem i liściem sałaty. Na drugie danie podawano do wyboru makaron z kukurydzy w sosie z mascarpone ze słodkimi letnimi truflami lub pieczonego kurczaka z puree ziemniaczanym z karmelizowaną brukselką. 

TORT

Był niesamowity, biało czarny, 8 piętrowy, czekoladowy z kremem maślany, zrobiony przez Hansen Cakes, koszt jedyne 40.000zł.

ZNANI GOŚCIE

Oczywiście cały klan Kardashianów, Eva Longoria, Mario Lopez, Lindsay Lohan, Ryan Seacrest, Julianne Hough, Demi Lovato, Avril Lavigne, Ciara.

Prześlij komentarz