Wesela VIP: Kaley Cuoco & Ryan Sweeting

czwartek, 27 listopada 2014

PARA MŁODA

Kaley Cuoco & Ryan Sweeting

Fot. Daily Mail

DATA

31.12.2013r.

MIEJSCE

Stany Zjednoczone, Kalifornia, Hummingbird Nest Ranch  w Santa Susana

LICZBA GOŚCI 

150

KOSZT

Brak informacji

KOLORY/MOTYW PRZEWODNI

Ogień i lód

MIEJSCE ŚLUBU

Ślub odbył się w tym samym namiocie, w którym potem trwało przyjęcie. Rozpoczął się o 10 wieczorem, na 2 godziny przed Nowym Rokiem. 

DEKORACJE SALI

Zgodnie z motywem przewodnim, dekoracje dzieliły się na te w jasnych kolorach, jak białe kwiaty, drzewa i gałęzie pomalowane na biało, czy ogromne kryształowe żyrandole. Strefa ta dotyczyła miejsca, w którym Państwo Młodzi wypowiadali przesięge. Druga strefa, tzw. zabawy, udekorowana była światłami, w kolorach czerwieni i różu z okazałymi kryształowymi żyrandolami.

SUKNIA ŚLUBNA

Kaley miała na sobie różową sukienkę projektu Very Wang, w stylu księżniczki, z dekoltem w serduszko, z akcentami z koronki. W czasie wesela, Panna Młoda przebrała się w krótką, czerwoną sukienkę, która lepiej pasowała do motywu przewodniego.

JEDZENIE

Za catering odpowiedzialna była Meg Wang. Serwowano ostrego, pieczonego kurczaka po marokańsku, makaron linguine z krewetkami, czy nadziewaną polędwice wołową ze szpinakiem i pieczarkami. 

TORT

Tort Państwa Sweeting był zdecydowanie hitem. Mogę zaryzykować stwierdzenie, że jest on jednym z bardziej okazałych tortów, jakie pojawiły się na weselach gwiazd kiedykolwiek. Tort stworzyła Kimberly Bailey z Butter End Cakery z Los Angeles. Tortu nie będę opisywać, bo zdjęcia mówią same za siebie.

ZNANI GOŚCIE

Johnny Galecki z The Big Bang Theory, Ali Fedotowsky z Bachelorette
Prześlij komentarz