Suknie ślubne izraelskich projektantów

Suknie ślubne izraelskich projektantów są znane przede wszystkim Pannom Młodym, które w poszukiwaniu ślubnych inspiracji korzystają z Pinteresta. Według statystyk to właśnie suknie z Izraela są najczęściej pinowanymi obrazami. Nie dziwi mnie to, bo sama zakochałam się w nich od pierwszego wejrzenia. Uosabiają wszystko to, czego szukam w sukni ślubnej, są niesamowite! Gdyby nie ich cena, kupiłabym ich kilka :)

Można powiedzieć, że suknie są do siebie podobne, bez względu na to, który z projektantów je zaprojektował. Wszystkie są niezwykle seksowne, większość ma odsłonięte plecy i obcisłą talie.

INBAL DROR

Inbal Dror powoli wyrasta na najbardziej popularną projektantkę sukien ślubnych na świecie. Jej projekty charakteryzują się dużymi dekoltami, seksownym krojem i romantycznymi detalami z koronki. W nowej kolekcji na rok 2015 dominują sukienki w kolorze szampana od ukochanej klasyki Inbal Dror po bardzo głębokie dekolty.W kolekcji znajdziemy delikatne koronki, czy kwiatowe akcenty, które pokazują dbanie o szczegóły projektantki.

Dostępność w Polsce: Salon White Ever

Cena: 10.000-60.000zł

Fot. http://inbaldror.com

BERTA

Projekty Berty charakteryzują się wysoką jakością materiałów, wyjątkowością i niezwykłą dbałością wykończenia. Projektantka znana jest z odważnych i seksownych projektów, jej kolekcje zawierają odsłonięte plecy, głębokie dekolty i wzory podkreślające figurę. Berte można uznać za wschodzącą gwiazdę wśród projektantów mody ślubnej.

Dostępność w Polsce: Salon Madonna Exclusive

Cena: 10.000-30.000zł


Fot. http://www.berta.com

ZAHAVIT TSHUBA

Projektantka sama opisuje swoją linię jako połączenie jej stylu życia i doświadczeń ze światową modą i trendami. Według niej jej suknie charakteryzują się indywidualizmem. Dąży ona do oderwania się od standardów i norm obowiązujących w modzie ślubnej. Każdą suknie odzwierciedla niepowtarzalność, wyrafinowany styl i finezja, czyli wszystko to, co powinna mieć według projektantki Panna Młoda w dniu ślubu.

Dostępność w Polsce: Jedyny butik znajduję się w Tel Avivie, istnieje możliwość kontaktu mailowego i zakupu online

Cena: 15.000-40.000zł

Fot. https://www.zahavittshuba.com

GALIA LAHAV

Galia Lahav to dom mody z ponad 30 letnim doświadczeniem, który jak sama projektantka mówi definiuje nową erę nowoczesnej mody. Każda suknia ślubna jest arcydziełem i podobno inspiracje do każdej z nich, czerpane są z osobistych przeżyć projektantki. Poza tym, suknie charakteryzują się artystycznymi haftami, trenami, czy niezwykłą dbałością o szczegóły. Dom mody jest rozpoznawalny na całym świecie i ma swoje butiki w USA, Kanadzie, Rosji, Australi, czy we Włoszech.

Dostępność w Polsce: Brak, można pojechać do butiku za granicę np. do Anglii, Niemiec, czy Włoch, jest także możliwość zamówienia sukni przez internet, w mailu podaje się wymiary i po 3 miesiącach otrzymuje się suknie

Cena: 12.000-20.000zł

Fot. https://www.galialahav.com

JULIE VINO

Projektantka mówi, że szycie sukien ślubnych jedynych w swoim rodzaju to jej pasja. W procesie tworzenia sukni, kładzie nacisk na jakość materiału, wygląd sylwetki, aby była smukła i kobieca, a także na dbałość o szczegóły. Julie Vino inspiracje bierze z materiałów, takich jak unikalne koronki z Francji, ręcznie zdobione brokatem tkaniny z Indii, czy hafty z Włoch. Jej suknie ślubne to połączenie klasycznego stylu z nowoczesnymi akcentami i obowiązującymi trendami.

Dostępność w Polsce: Brak, butiki znajdują się w Izraelu, USA, Grecji, we Włoszech, Hiszpani i Rosji, istnieje także możliwość zamówienia online, 

Cena: 15.000-30.000zł

Fot. https://www.julievino.com
Copyright © Szalona Panna Młoda , Blogger