8 znaków, że on mi się oświadczy

Panny Młode przygotowujące się do ślubu, ten jeden z najważniejszych dni swojego życia mają już za sobą. Ale wydaje mi się, że większość kobiet z wielkim sentymentem, wraca do dnia zaręczyn, bo przecież to właśnie od niego wszystko się zaczęło!
Co jednak mają powiedzieć panie, które nie są jeszcze posiadaczkami pierścionka zaręczynowego, a ostatnio ich chłopak podejrzanie się zachowuje?


Fot. Photo by Ben White on Unsplash
Wiedz, że coś się dzieje gdy Twój chłopak:

Porzucił studenckie przyzwyczajenia

Jeżeli Twój mężczyzna zamiast bawić się cały weekend z kolegami w barach i klubach, wybiera romantyczne wieczory ze swoją ukochaną. Jego jedynym zmartwieniem nie jest już to, jak szybko jego samochód przyspiesza do 100, tylko to, czy ma wystarczająco duży bagażnik na zakupy.

Przemeblowuje swoje mieszkanie

Twój chłopak wyrzucił wszystkie plakaty Angeliny Jolie, stwierdził, że będzie mu potrzebna nowa, większa lodówka, a także zdecydował się na remont łazienki, gdyż uważa, że potrzebuje nowego prysznica i większego lustra.

Przyłapałaś go na potajemnych spotkaniach

Idąc na zakupy w centrum handlowym, zauważyłaś swojego chłopaka w kawiarni z Twoimi koleżankami, gdy normalnie uważa, że nie ma z nimi o czym rozmawiać, bo ciągle gadają o ciuchach. Pokochał także niedzielne obiady u teściowej i bardzo chętnie pomaga jej w kuchni, kiedy Ty oglądasz telewizję.

Zaczął interesować się biżuterią

Ostatnio Twój mężczyzna mógłby zostać sprzedawcą w salonie jubilerskim, bo tak dobrze orientuje się w próbach złota i nowych trendach w damskiej biżuterii. Ciągle podsyła Ci strony jubilerów pod pretekstem, że chce zrobić prezent swojej mamie, a Twój ulubiony pierścionek tajemniczo zniknął.

Polubił słuchanie o przygotowaniach ślubnych Twoich koleżanek

Gdy kiedyś nie mogłaś przekonać swojego ukochanego, żeby chociaż spojrzał na wystawę salonu sukien ślubnych, irytowało go, gdy opowiadałaś mu o dekoracjach, które pojawią się na ślubie Twojej przyjaciółki, a teraz przy każdej wizycie w kwiaciarnii, wybiera kwiaty na wasze wesele.

Zaczął oszczędzać

Twój chłopak był najbardziej rozrzutną osobą jaką znałaś, a ostatnio stwierdził, że nie kupi sobie nowej konsoli PS4, bo musi zacząć oszczędzać na wasze wspólne mieszkanie, gdyż dotychczasowe po dziadkach nie pomieści waszej przyszłej rodziny.

Pokochał dzieci

Do tej pory, dzieci kojarzyły mu się tylko z płaczem i pieluchami, a teraz stał się nianią swojego siostrzeńca i uśmiecha się do każdego spotkanego na ulicy  dziecka.

Traktuje Cię jak księżniczkę

Twój leniwy chłopak, stał się księciem z bajki? Do tej pory nie mogłaś doprosić się żeby zrobił Ci herbaty, albo pościelił łóżko, a teraz codziennie rano wita Cię śniadaniem do łóżka i opuszczoną deską w łazience? :)

Jeżeli na większość pytań odpowiedziałaś TAK, musisz szybko biec do salonu manicuru, ponieważ niedługo, twój palec serdeczny będzie miał piękną ozdobę:)

Copyright © Szalona Panna Młoda , Blogger